Info Probleme

Chode

Active Member
Trenulist
6 Decembrie 2008
132
3
Pitesti
Va salut! Mi-am schimbat adresa de email [aici si exact din acea zi primesc mesaje spam, si nu unul, gramezi . Imi puteti spune motivul, va rog?

crystyv

Administrator
Trenulist
31 Decembrie 2015
341
85
Timisoara
www.trains-addicted.ro
WEBSITE
https://www.trains-addicted.ro
Va salut! Mi-am schimbat adresa de email [aici si exact din acea zi primesc mesaje spam, si nu unul, gramezi . Imi puteti spune motivul, va rog?
@Chode nu am nici cea mai vaga idee de ce tu primesti spam exact din aceasi zi....probabil in acea zi ai intrat si pe alte siteuri sau te-ai inregistrat pe undeva....noi nu trimitem spam-uri si nici nu furnizam vreo adresa de email pe undeva, site nu este infectat :).

P.S. e suficient sa trimiti un email la o persoana care este infectata cu vreun troian.....si adresa ta poate sa primeasca spam...

Chode

Active Member
Trenulist
6 Decembrie 2008
132
3
Pitesti
Multumesc, nu am trimis email cuiva de pe acea adresa de email si nici nu m-am inregistrat pe alt site, doar aici.

crystyv

Administrator
Trenulist
31 Decembrie 2015
341
85
Timisoara
www.trains-addicted.ro
WEBSITE
https://www.trains-addicted.ro
Multumesc, nu am trimis email cuiva de pe acea adresa de email si nici nu m-am inregistrat pe alt site, doar aici.
Ramane varianta ca iti este virusat telefonul/calculatorul.

Baza de date a forumului este criptata, din server nu pleaca nimic....virusat am fost doar ...cu COVID.

• Sad
Reacții: AdyAero

Horia_Radulescu

Consilier tehnic
Super Moderator
Trenulist
14 Februarie 2008
6.007
989
Mulhouse, Alsacia
Au mai avut cateva persoane din cercul apropiatilor, atat in Romania cat si afara si oboseala a fost prezenta in toate cazurile. Cele mai multe au fost usoare, numai in doua cazuri s-a lasat cu spitalizare si intr-unul chiar cu intubare. :( Se pare ca varsta nu are prea mare importanta in gravitatea evolutiei bolii.