Intalniri ale Asociatiei, imagini

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
@LDH!

Nu prea au iesit multe poze din cauza luminii, fumului de tigara, trenuri in miscare si persoana care nu vrea sa apara in poze.
Mai am cateva pe care le pun imediat.

Cu respect!
 
Iata si alte poze de la intrunirea de constituire a asociatiei noastre de modelism feroviar :D (scuze pentru calitatea unor poze )
IMG_0993.jpg

IMG_0988.jpg

IMG_0985.jpg

IMG_0975.jpg

IMG_0987.jpg

IMG_0992.jpg

IMG_0997.jpg
 
O groaza de jucarele frumoase, mai putin una, dar cea mai grozava mi s-a parut Sageata albastra. Felicitari domnului Sofran pentru achizitie.
 
@LDH s-a remediat greseala intre timp. la inceput era un semn de intrebare. totusi lipseste un "l" dupa 'Lupu" :) oricum, e acelasi lup.
 
wow felicitari!
Apar tot mai multe cluburi. Noi pe la Arad facem intalniri mici cand avem ocazia, insa nu prea sunt membrii (in general suntem aceiasi 3 care ne intalnim :( ), ca sa nu mai vorbesc de lipsa de modele (toti 3 suntem elevi cu buget restrans).
Am o mica intrebare totusi: Cine e sahistul? :D
 
ultimul semn de intrebare din lista membrilor fondatori este "cftt" adica si un TT-ist (daca nu mai sunt si altii inseamna ca sunt sef la sectiunea TT :D )
 
Semnul de intrebare din dreptul meu cade acum : numele meu este Andrei Boroş , cu ş nu cu sh :p si folosesc sistemul DCC , deci se modifica balanta tehnologiilor :twisted: .
 
am putea citi statutul undeva?
si inca o rugaminte.... ce s-a hotarit, in afara de denumirea clubului despre care am inteles ca se mai discuta :p . ?!?
poate vom ajunge si noi, cei care nu am participat pina acum, la viitoarele intilniri...
oricum felicitari !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
si bravo celor hotariti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
@dorin

<t>@dorin<br/>
vei afla toate amanuntele in citeva zile acum avem de lucru la statut si rezervare de nume cind vom fii in masura iti vom transmite toate datele</t>
 
propun sa se inchida acest topic deoarece aceasta intalnire a fost, s-a povestit despre ea si daca impartim discutiile in mai multe topicuri se pierde informatia aiurea.....si totusi vorbim de ceva destul de important....zic eu.
 
Sa fie intr-un ceas bun infiintarea clubului si la cat mai multi membrii inimosi! Imi pare rau ca nu am putut ajunge si eu, sper ca data viitoare sa fiu prezent :!:
 
salut

<t>Anunt important sambata 17.03.2007 ora 17,00 membri fondatori sa se prezinte de urgenta la club pentru semnarea actelor .<br/>
Cine nu se prezinta pentru semnare va fi inlocuit de alte persoane in lista membrilor fondatori.<br/>
Foarte important toata lumea trebuie sa achite sambata suma stabilita la adunarea de constituire cine nu achita aceasta suma va fi scos din lista membrilor fondatori.<br/>
Cu stima Radu Sofran</t>