Intalniri ale Asociatiei, imagini

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Da chiar nu face nimeni prezentarile, ca doar nu o sa le fac eu care nu am putut veni :(
Data viitoare am vin sigur :D
 
SALUT

<t>am revenit in bucuresti cu nouatati am promis ca in 2 saptamani rezolvam cu statutul dar nu va fi asa:<br/>
SAMBATA 10.03.2007 ORA 16,30 VA INVIT PE TOTI LA CLUB SA SEMNAM ACTELE DE CONSTITUIRE SI SA FACEM MODIFICARII LA STATUT DACA E NECESAR ESTE GATA TOTUL .<br/>
PENTRU INFINTARE AVEM NEVOIE DE MINIM 5 PERSOANE ASA CA SI AICI STAM BINE ,<br/>
VA FII O INTILNIRE DE O BERE ,CAFEA SI UN SUC <br/>
CINE VREA SA FACA PARTE DIN MEMEBRI FONDATORI AI CLUBULUI DE MODELISM FEROVIAR"TRENULETUL PATIMAS"SUNT ASTEPTATI<br/>
RADU SOFRAN</t>
 
Re: SALUT

<t>Aici a a aparut o preblema , sambata s-ar putea sa nu pot veni , ma refer pe 10-03 2007, cum fac cu actele , ca vreau sa intru si eu in club ????? , daca e vb pe PM , sau daca aveti orange va sun eu maine .</t>
 
Aici s-ar putea sa am si eu aceeasi problema: nu pot sa vin. Am sa incerc sa fac tot posibilul, insa, sa evit aceasta problema.
 
salut

<t>Din pacate fiecare avem probleme eu sunt hotarat sa infintez acest club cat mai repede stiti bine ce am nevoie de la fiecare faceti in asa fel incit sa imi parvina actele in copie ca sa putem demara,din pacate acum nu pot veni uni data viitoare alti si asa o lungim oricine poate intra in club dupa aceea dar nu va fii membru fondtor eu va astept pe toti .<br/>
radu sofran</t>
 
Eu, vin! Bazati-va pe prezenta mea. In afara de copia de pe buletin ce mai trebuie sa aduc?
 
si eu o sa fiu probabil cu treaba dar o trecere de buna ziua o cafea, o copie de bolentin tot fac.
 
Poate vine si Rally. Sa mai ia si el o pauza, de la impinsul de cutiute. :lol:
 
anunt

<t>ANUNT IMPORTANT<br/>
VA ROG SA IMI TRANSMITETI URGENT E-MAILUL SA VA TRIMIT STATUTUL SI ACTUL CONSTITUTIV SA IL CITITI PINA SAMBATA IAR CIND VENITI DACA AVETI CEVA DE COMPLETAT SA O FACEM SAMBATA<br/>
VA MULTUMESC RADU SOFRAN<br/>
RALY VA FACE PARTE SI EL DIN CLUB AM VORBIT CU EL AZI.</t>
 
@iksxl
Nu este nici un secret dorim sa infintam in club de modelism si astept datele pentru membri fondatori