Intalniri ale Asociatiei, imagini

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
O sa incerc sa vin si eu maine in B-dul Ferdinand nr.128,la Clubul Sportiv Scolar nr.2,la ora 16.30.....cu o copie C.I. :)
 
Intalnirea din 10.03.2007 - Sedinta importanta

<r><B><s></s>Intalnirea din 10.03.2007 - Sedinta importanta<br/>
<br/>
In continuare detaliem intalnirea noastra de azi.<e>
</e></B></r>
 
Pentru intalnirea noastra de azi am facut un topic separat.
Va asteptam la:
http://www.takeforum.com/hobbies/viewtopic.php?t=510&mforum=hobbies

:p
 
si pana la urma nu spune nimeni nimic in legatura cu intalnirea de aseara? ce s-a hotarat? ce s-a discutat?
 
Pai vezi L.A. rabdarea face parte din capitolul Machetism Feroviar ca fara rabdare nu vom putea sa facem nimic .
Robert va pune astazi un reportaj amplu despre intilnire .Vor fi si poze cu citeva noutati prezentate la intrunire de catre Rally (superbe bijuterii :D :D ),probabil se va spune despre statutul asociaciei noastre ,ce nume s-a ales asociatiei,cine sunt cei din conducere pe functii cam care este scopul nostru ca asociatie ,etc,deci rabdare ca toate vin la timpul lor :D
 
robertanasa a spus:
Pentru intalnirea noastra de azi am facut un topic separat.

Ma bucur ca, urmand modelul Clujului se nasc noi asociatii. Bafta in realizarea ei si sa ramaneti ferm pe pozitii si la grei (la dat bani).
Ca si observatie, nu stiu daca este foarte indicat un thred pentru fiecare intalnire, asa peste un an o sa aveti 50 de threduri greu de urmarit, in plus celelalte threaduri legate de intalniri in alte orase se vor pierde intre
 
Multumim pentru urai Ionut

Da, poate nu trebuia deschis un nou subiect dar probabil s-a dorit ca sa aiba clubul propriul subiect si mai ales sa atraga atentia asupra intalnirii de constituire
Om vedea poate le amestecam pana la urma :D ca doar vorbim de aceleasi lucruri

Sper sa avem puterea sa va ajungem din urma, momentan ne "luptam" cu numele, sper sa nu fie rezervat, si alte 1000 de nimicuri prin care ati trecut si voi

Multumin inca odata pentru urari
 
Gata! In cel mai scurt timp va lua nastere un club sportiv de modelism. In curand veti afla si numele acestui club. Aseara au fost purtate lungi
"dezbaterii" si "parlamentari" care sau finalizat cu real succes avand ca membrii fondatori 3 digitali, 3 analogi si un N. :p

Membrii fondatori si nick name-urile lor:
- Sofran Radu Pompiliu - radu sofran
- Zamfirescu Gabriel Cristian - rally
- Paisu Cristian Georgian - pcg
- Vusdea Radu Alexandru - alexvusdea
- Tanasa Robert Constantin - robertanasa
- Caramlau Cristian Victor - lok
- Lupu Victorian Radu - Lupul Alb
- Popescu Elena Eugenia - Gina
- Iliescu Stefan - Coobra
- Stama Nicolae - ?
- Dumitru Dorel - LDH
- Cojocaru Indira Mirela - Indira
- Rotaru Silviu - silviu20061
- Andrei Boros - connectorxp

In cele ce urmeaza veti viziona cateva poze cu membrii fondatori. Bineinteles ca eu nu voi aparea in poze pentru ca nu puteam sa-mi fac singur poza.
:lol:

Am rugamintea sa ma completati daca imi scapa cate ceva.


Lok, Gina si Radu muncind la statut:


LDH muncind la statut:


LDH inconjurat de fumul nostru:


Silviu ascultand cu atentie statutul:


Coobra si sotia:


Coobra fiind ales ca secretar general:


pcg ascultand statutul:


Mai exista o persoana care nu a dorit sa apara in poze dorind sa-si pastreze anonimatul. Va lasam pe voi sa descoperiti.

:p
 
silviu20061 a spus:
Pai vezi L.A. rabdarea face parte din capitolul Machetism Feroviar ca fara rabdare nu vom putea sa facem nimic .
Robert va pune astazi un reportaj amplu despre intilnire .Vor fi si poze cu citeva noutati prezentate la intrunire de catre Rally (superbe bijuterii :D :D ),probabil se va spune despre statutul asociaciei noastre ,ce nume s-a ales asociatiei,cine sunt cei din conducere pe functii cam care este scopul nostru ca asociatie ,etc,deci rabdare ca toate vin la timpul lor :D

Mai multe date despre STATUT poate sa ne spuna Secretarul General - Coobra.

Cand pui si pozele facute de tine?