Concurs AF Concurs Amintiri Feroviare

GFN

Well-Known Member
Trenulist
14 Octombrie 2010
813
549
Bucuresti
YAHOO
contactless
Am uitat sa precizez, m-am uitat la toate lucrarile si mi-au placut toate dar , cea a lui Cosmin a fost de departe cea mai complexa si migaloasa , din cauza asta nici nu a reusit sa termine la timp cum scria in regulament. El a plecat de la roti si un sasiu pe cand celelalte locomotive au avut sasiul de-a gata , carcasa de-a gata .
Pacat ,cred ca se putea da un premiu de consolare totusi ,pentru munca depusa , dar asta nu stabilesc eu.

AmintiriFeroviare

New Member
Trenulist
26 Ianuarie 2012
14
27
Barlad
Buna seara,

@AmintiriFeroviare, serios, asta când s-au întâmplat?
Toți membrii forumului ' în sus și-n jos' de lucrarea lui Cosmin. Se poate măcar un premiu special ținând cont că "membrii" i-au votat lucrarea lui Cosmin?
Ar fi fost putin ridicola aceasta situatie cand ai un singur participant si il mai supui la vot. Asa cum am mai spus din pacate lucrarea lui Cosmin oricat de mult ne-am fi dorit cu totii nu a putut intra la jurizare nefiind completa.

Din regulamentul concursului:
" Ne rezervam dreptul de a adauga noi categorii si noi premii in functie de lucrarile care vor fi prezentate (cladiri, instalatii, teraformare, elemente arhitecturale, imbunatatitri ale modelelor de fabrica ).Important e sa avem activitate."

Amintiri Feroviare a scris: "@cosmin78 Am urmarit cu interes lucrarea si o voi urmari in continuare. Te felicit pentru indemanarea cu care lucrezi si de asemeni pentru acuratete informatiilor folosite la elaborarea proiectului tau. Asteptam si finalizarea :) "

Consider ca intentia noastra a fost clara insa dorim o finalizare la fel ca toti cititorii.

Suntem OK acum?

• Like
Reacții: felippe

ICRA

Mecanic de locomotiva
Trenulist
24 August 2011
813
103
Bucuresti
Buna seara,

Ar fi fost putin ridicola aceasta situatie cand ai un singur participant si il mai supui la vot. Asa cum am mai spus din pacate lucrarea lui Cosmin oricat de mult ne-am fi dorit cu totii nu a putut intra la jurizare nefiind completa.

Din regulamentul concursului:
" Ne rezervam dreptul de a adauga noi categorii si noi premii in functie de lucrarile care vor fi prezentate (cladiri, instalatii, teraformare, elemente arhitecturale, imbunatatitri ale modelelor de fabrica ).Important e sa avem activitate."

Amintiri Feroviare a scris: "@cosmin78 Am urmarit cu interes lucrarea si o voi urmari in continuare. Te felicit pentru indemanarea cu care lucrezi si de asemeni pentru acuratete informatiilor folosite la elaborarea proiectului tau. Asteptam si finalizarea :) "

Consider ca intentia noastra a fost clara insa dorim o finalizare la fel ca toti cititorii.

Suntem OK acum?
@AmintiriFeroviare Nu suntem chiar OK. Ce ați citat din regulament nu spune nimic de cât de completă să fie lucrarea, de fapt nu spune nimic.

Plus că:
Lucrarile care vor intra in concurs vor fi cele la care se va incepe lucrul de astazi 24-03-2020 si nu se i-au lucrarile deja incepute.
Da?

ICRA

Mecanic de locomotiva
Trenulist
24 August 2011
813
103
Bucuresti
@AmintiriFeroviare Nu suntem chiar OK. Ce ați citat din regulament nu spune nimic de cât de completă să fie lucrarea, de fapt nu spune nimic.

Plus că:

Da?
Îi dați lui Cosmin premiu special si suntem ok. Ne arată si el lucrarea ca de terminat o termină sigur, se respectă SI votul forumului si toată lumea e împăcată. Iar data viitoare când mai faceți un concurs o să participe mai mulți încurajați de cum s-a terminat ăsta.