
Dr2005 a spus:Ce pleca din Gara de Nord pe la ora 20 (cam singurul tren care s-a mişcat azi după-amiază prin Bucureşti)... în cap PZH 94-0010-2:
![]()
....
După el mai era un Sulzer de la CFR Marfă, dar s-au dus bateriile de la cameră![]()


Mergea prost tabela.valahul a spus:@Dr2005
In poza cu tabela sosiri am citit si nu am vazut binece cauta IR 1736 Sofia - Bucuresti 14.54 (325 min. intarziere), via TITU :?: :!:
Folosim cookie-uri esențiale pentru a face acest site funcțional, și cookie-uri opționale pentru a îmbunătății experiența ta.