Info Probleme

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
salut

pentru a atasa imagini pe forum, va rog sa folositi butonul "Upload images", este valabil doar pentru useri care au cont pe storage

Vezi atașament 1066
Salut!
Daca am deja imaginea incarcata in Storage ce se intampla o mai incarca inca o data???
Am incercat sa incarc o poza asa de test si da eroare dupa ce se termina contorul de upload.
 
Salut!
Daca am deja imaginea incarcata in Storage ce se intampla o mai incarca inca o data???
Am incercat sa incarc o poza asa de test si da eroare dupa ce se termina contorul de upload.


salut

acum ar trebui sa mearga.
Se pare ca am avut o problema la disk-ul unde sunt pozele incarcate. Daca apar probleme, va rog sesizati ca altfel imi e destul de greu sa imi dau seama
 
Acum am vazut ca functioneaza, dar nu mi-ai raspuns la prima intrebare.
Eu mi-am facut ordonat albumele cu locomotivele si lucrarile incarcam pozele si copiam linkurile aici, acum din cate imi dau seama trebuie mai intai sa intru in storage sa creez albumul iar apoi sa incarc pozele de aici si sa le dau calea unde sa incarce, mi se pare mai complicat.
 
Acum am vazut ca functioneaza, dar nu mi-ai raspuns la prima intrebare.
Eu mi-am facut ordonat albumele cu locomotivele si lucrarile incarcam pozele si copiam linkurile aici, acum din cate imi dau seama trebuie mai intai sa intru in storage sa creez albumul iar apoi sa incarc pozele de aici si sa le dau calea unde sa incarce, mi se pare mai complicat.
Pozele se pot incarca direct si din storage, iar apoi paste la link-uri aici pe forum. (mai pe scurt varianta veche)

Iar cat priveste pozele duplicat, este o setare care nu le permite de pe acelasi IP in interval de 24 ore. Daca va incurca setarea o pot scoate.

1581072505971.png
 
Pe mine nu ma incurca doar ca pe varianta veche cu copiat link mie unul mi se pare mai simplu , daca nu este problema as dori sa folosesc in continuare asa , ca pozele presupun ca tot acolo se stocheaza.