Buna ziua,
Aveti vreo recomandare de persoana fizica sau firma in Bucuresti care se ocupa cu tiparire 3D cu filament in cantitati si pentru piese mici?
In speta portcupla de la locomotiva EA de la AmintiriFeroviare. Am pregatit versiunea standard si versiunea mai lunga cu 3 mm care sper sa evite contactul tampoanelor daca se folosesc cuple Roco scurte.
Evident, vreau inainte sa testez sa vad daca totul se potriveste si apoi sa imi dotez locomotivele su asa ceva.

Ma gandesc ca filamentul este destul de flexibil la grosimi asa mici si ca nu se va rupe la oboseala de la miscarile repetate.
Aveti vreo recomandare de persoana fizica sau firma in Bucuresti care se ocupa cu tiparire 3D cu filament in cantitati si pentru piese mici?
In speta portcupla de la locomotiva EA de la AmintiriFeroviare. Am pregatit versiunea standard si versiunea mai lunga cu 3 mm care sper sa evite contactul tampoanelor daca se folosesc cuple Roco scurte.
Evident, vreau inainte sa testez sa vad daca totul se potriveste si apoi sa imi dotez locomotivele su asa ceva.

Ma gandesc ca filamentul este destul de flexibil la grosimi asa mici si ca nu se va rupe la oboseala de la miscarile repetate.