Info Probleme

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
La diferite cautari in caseta respectia, ca rezultat mi-a afisat :

"Căutarea nu a putut fi finalizată deoarece cuvintele cheie ale căutării au fost prea scurte, prea lungi, sau prea uzuale. "

Cred ca e vreo problema de setare undeva, pentru ca normal ar fi sa imi returneze deja rezultate la un cuvant de minim 3 caractere.
 
Cum se pot sterge convesatiile din privat???
Daca selectez una sau mai multe conversatii si intru pe "Choose action" nu am optiunea de stergere.
 
La mine, am incercat cu "Leave"( - pentru asta e nevoie sa intri pe mesajul/conversatia pe care vrei sa o stergi -), moment in care iti apare o fereastra de dialog cu optiuni in ceea ce priveste mesajele ulterioare. Dupa ce am bifat optiunea de a accepta mesaje ulterioare, mesajul/conversatia a disparut din Inbox. Probabil ca asa e construita platforma, gen threaded mail.556
 
Ultima editare:
La mine, am incercat cu "Leave"( - pentru asta e nevoie sa intri pe mesajul/conversatia pe care vrei sa o stergi -), moment in care iti apare o fereastra de dialog cu optiuni in ceea ce priveste mesajele ulterioare. Dupa ce am bifat optiunea de a accepta mesaje ulterioare, mesajul/conversatia a disparut din Inbox. Probabil ca asa e construita platforma, gen threaded mail.Vezi atașament 556
Salut.

Platforma asa e gandita, mesajele private sunt asemanatoare cu emailurile
 
  • Like
Reacții: anvo5555
La mine nu se mai vad pozele de pe forum ,iar Storage Lokomotiv imi da eroare la incarcarea pozelor.
La voi , ceilalti useri se intampla la fel??? sa stiu daca la mine este problema sau de pe server(e).
Numai bine.
 
Multumesc.
Asta inseamna ca trebuie sa il chemam pe Cristi pentru depanare
 
Exista vreo posibilitate tehnica de a "forta" ca fotografiile postate in-line in topicuri sa apara initial ca link-uri miniatura? Intreb pentru ca am renuntat sa vad fotografiile postate recent de catre GFN in "Expozitie Machete Feroviare la Muzeul Tehnic". Nu numai ca dupa vreo doua minute fotografiile nu se incarcasera, dar, in timpul incarcarii, nici macar nu am putut face scroll catre inceputul subiectului. Banda conexiunii mele la internet este in jur de 35 Mbps dar viteza de incarcare a imaginilor imi aduce aminte de conexiunile dial-up.
 
Salut.
Am postat doar linkuri, sper sa iti fie de ajutor.Pozele sunt la rezolutie destul de mare si din cauza asta se incarca cam greu.
 
Sau se poate adauga o optiune de resize la o anumita valoare, sa zicem inaltime maxima 800, click pe poza se mareste la dimensiunea originala?