Mare meci mare! Debut C.F.R.Cluj in CHAMPIONS LEAGUE!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
ATENTIUNE!In aceasta seara soseste la Bordeaux.....C.F.R.-ul :aplauze:

Sa speram ca reprezentanta ,,cocoselului galic''
dupa meci va arata cam asa: :D :D :D
Lasind gluma la o parte , C.F.R.-ul va avea o misiune foarte grea la Bordeaux , dar nu imposibila. Sa le ,,tinem pumnii'' baietilor.FORZA , FORZA C.F.R.!
Au mai ramas 10 ore pina la meciul:
-
 
cristiCFR,
Este o poza ,,FUN'' cu calatorii care nu se fac scrum. Uite ca vorbesc in rime :D :D :D
Nu e important ce fac calatorii de pe garnitura de tren :-? Important e ca la pauza scorul este : 0-0 :aplauze:
 
@ theo

Nu tin cu fotbalul romanesc care e condus de "cetateni turmentati"... PAROL
In cele 3 intalniri cu francezii ne-am facut de ras. Asta am spus. Citez:

Irish_Railways a spus:
Ne-au cocosit cocosii galici pe unde au putut. Si cu Franta si cu Lyon. Urmeaza Bordeaux???

COT-COT-COTCODAC!

De unde ai tras matale concluzia ca nu tin cu CFR? :D
 
Chiar si dupa aceasta infringere echipa ardeleana ocupa locul 2 in grupa A din LIGA CAMPIONILOR.Iata clasamentul:
1. Chelsea 3 2 1 0 05-00 7pct.
2. C.F.R.Cluj 3 1 1 1 02-02 4pct.
3. ASRoma 3 1 0 2 04-04 3pct.
4. Bordeaux3 1 0 2 02-07 3pct.
Nu-i nimic baieti! Mergem inainte :lautar: :lautar: :lautar:
 
Salut Irish...,
Sint prea suparat ca sa intru in polemica cu tine :( Eu ma culc , asa ca-ti urez NOAPTE BUNA! :lautar:
Salut tyco,
Daca fotbalul ti se pare ,,o pierdere totala de vreme'' de ce ai intrat in acest topic?:confused: Mai bine bea niste beri cu prietenii :D ATENTIE insa! :!: Consumul excesiv de alcool dauneaza grav sanatatii :!:
 
Asta seara eternul derbi al fotbalului romanesc :DINAMO-steaua
-
Fie vreme buna , fie vreme rea!
Ciine pin' la moarte si dincolo de ea!

Forza DINAMO!
 
Eu tin cu STEAUA - cu tot cu maimuta aia de Becali tot e cu cateva clase peste Dinamo (macar d.p.d.v. al palmaresului).
 
Salut felippe,
Fiecare tine cu cine vrea! Eu sint dinamovist ,,din nastere''! Sint de acord cu tine:ce a facut STEAUA pt. ROMANIA nu a facut nici o alta echipa de fotbal , respectiv cistigarea Cupei Campionilor Europeni ( cum se numea pe timpuri).Bravo lor :aplauze: ! Cred ca nici o alta echipa de la noi nu va mai reusi vreodata aceasta performanta :-? Dar acum e o alta poveste: e un derbi si suporterii sint impartiti in doua tabere. Vom vedea ce va fi! Arbitrajul daca va fi corect vor invinge cei mai buni! :lautar: