Info Informatii administrative.

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pentru-ca nu vreau sa se abuzeze de anumite functii ale forumului va anunt ca odata ce un cont a fost dezactivat si nu se reactiveaza in termen de 7 zile, userul respectiv poate sa fie reactivat doar de un administrator folosind butonul Contact us.

P.S.. daca userul a fost dezactivat de mai multe ori, pentru reactivare trebuie prezentat motivul care a dus la dezactivarea contului precum si motivul reactivarii.
 
  • Like
Reacții: gamitzu
Am uitat sa precizez un element important: atat la stergerea contului cat si la dezactivarea acestuia, dupa 7 zile, contul se considera sters, iar datele acestuia trec ca si anonime, chiar daca se reactiveaza contul dupa 7 zile, mesajele si postarile vechi nu mai sunt asociate contului.
 
Datele unui cont sters apar ca anonime, e clar. Ce se intampla insa cu ele? Mai sunt pastrate n vreo baza de date? Confirm GDPR, la cerere, vor fi aceste date sterse definitiv?
 
Dar nu as vrea acum ca forumul sa se transforme intr-o dezbatere despre GDPR.

Mai multe informatii gasiti aici:


Forumul nu intra in categoria activitatilor comerciale sau profesionale.

Nu sunt colectate sau pastrate nici un fel de date cu caracter personal.
 
Postarile, imaginile, rating-urile, si, in general activitatea este normal sa fie pastrate. Eu ma refeream la datele cu caracter personal: data nasterii, adresa email, locatie.
 
Forumul ruleaza ultima versiune de software, ca si noutate exista posibilitatea instalarii ca si aplicatie pe android sau windows.

Mai multe detalii se pot gasi pe urmatoarele pagini:

 
Salut Cristi.
Cu noua platforma , cand intru de pe telefon nu imi mai apar cum trebuie pe telefon toate icoanele , apar doar acele dreptunghiuri pe care le-am incadrat in chenare rosii in screenshot.
 

Atașamente

  • Screenshot_20201101-221757_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201101-221757_Samsung Internet.jpg
    105,5 KB · Vizualizări: 5
Salut,
2 intrebari am si eu:
1. Daca in postari/ comment-uri vreau sa specific un site/ link/ firma, de unde am sau voi achizitiona un produs, am voie sa scriu numele firmei? Exemplu: "Am cumparat de la magazinul XXXX lemnul pentru o diorama".
2. Nu ma gasescs butonul/tab-ul/ icon-ul "Edit" pentru a corecta eventualele greseli imediat dupa o postare.
Multumesc!
 
Atata vreme cat nu faci reclama pentru un site/link/firma ci doar spui ca ai cumparat un produs de acolo nu e nici o problema. Aici nu ne plac reclamele ascunse, insa nu practicam cenzura necontrolata.
 
  • Like
Reacții: AlexDB
salut

Softul a promovat 4 membri la statutul de VIP, sunt cateva detalii in plus ale forumului la care vor avea access.
Pe unii i-am anuntat de aceasta promovare, pe altii nu...
Modul de promovare la acest statut nu este transparent, nu vreau sa se faca abuz de functia forumului care genereaza acest statut, dar pot sa spun ca are legatura cu postarile de continut.
 
Ultima editare: