Cupa MOCANITA ed.XXIII - Rasnov 2011

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
ar fi bine sa faceti un update la primele articole, ca am stat putin in deriva cum pana mea vorbim la viitor cand teoretic data expozitiei era 11-13 noiembrie; dupa aia am vazut (intr-un loc nu foarte vizibil) ca va fi 2-4 decembrie; ceea ce e o veste foarte buna, pentru ca poate intr-un mega final sa ajung si eu la o expozitie feroviara :D
mult succes
 
cosmin78 a spus:
clubul de la Cluj nu participa la expozitie/concurs? :roll:

Salut,

din pacate clubul de la Cluj nu a putut participa la expozitie din cauza ca o parte din membri clubului responsabili cu participarea la expozitii sunt prinsi in alt proiect care este inca nefinalizat si putin in intarziere si trebuie sa ne pregatim si noi pentru expozitia de la Cluj.

Personal as fi vrut sa particip si cu unele modele dar nu va fi posibil din aceleasi motive.

Speram sa reusim sa ajungem macar in vizita,
Bafta si spor!
 
Postez si eu cateva poze de la minunatul eveniment.

Eu personal am fost vrajit de acest oras.
Pentru inceput cateva poze de la cetate.









Evenimentul a avut loc in aceasta cladire unde a fost un frig teribil si a trebuit sa ne incalzim pentru inceput cu continutul sticlei din imagine.


Rezultatul:


dar sa continuam



La usa copii asteptau cu nerabdare.




Juriul



Grupul care admira stalpul


si caseta luminoasa


Gara Rasnov


dar sa revenim





 
în afar㒠de poveşti cred c㒠ar trebui postate pozele modelelor premiate cu textul aferent, ca s㒠avem la anul o idee de progresele modelismului românesc.