Folosești un browser învechit. Se poate să nu afișeze situl acesta sau alte situri corect. Ar trebui să actualizezi sau să folosești un browser alternativ.
Epoca 3a, feroneria neagra. Daca la un vagon este munca lui Sisif la izolat profile metalice pe cutie, daramite la 3. Si sa mai iasa si bine la vopsit...
Foarte fain!
Multumesc pentru aprecieri. Intr-adevar, a fost o munca de Sisif sa maschezi separat fiecare profil metalic al structurii pentru a fi vopsit. Au fost destule si inca mai am de facut. Cred ca era mai simplu daca aveam structura metalica fara scanduri si sa-i pun eu scandurile pe interior.