Ceferizari de material rulant real. la atelierul fam. Savin

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
ok_36384.jpg
 
Ma bag si eu; anumite masini apartinand unor institutii aveau numere galbene.
Deasemenea, exista un singur alt tip de numar, care nu era alb, in afara de cel sus mentionat: 12 B, pe fond negru; nu numai ca era 12B, insa, mama lui, avea voie sa circule si in duminicile cu sot, si in cele fara sot. Ce vremuri...
 
12 B -urile erau numere ale cetă’ţenilor stră’ini, alţii decat corpul diplomatic.
Mai erau numere albe care circulau in ambele duminici, erau anumite range-uri din 2 B si urmate de 4 cifre - Securitatea.

Iar numerele cu 3x - judeţ - erau camioane, tractoare, etc
 
Avand un pic de timp mai liber in vacanta de sarbatori am zis sa mai fac cate ceva....

A primit tampoane dreptunghiulare in locul celor rotunde, modificari la sasiu, capacul din capatul cazanului, vopsit si inmatriculat.
 
1. Ce faci cu scutul termic? il faci cadou la parlament pentru anti scuipat ?
2.Cat plateste Rompetrolu' sau statul ala din balcani pentru reclama la accize?
3. Cand punem una la 1:1 plina cu propan sub casa poporului??
4. Stie Florinn ca vrei sa-i concurezi talentu'?
5.Adevarul e ca lucrarea se apreciaza, munca e munca!

Felicitari si la mai mare!
 
Va salut si felicitari pentru rezultat ! O intrebare am deoarece nu am vazut modelul real si nici nu ma pricep la chimie, propen e scris corect ? Adica nu e propan sau propane ? Multumesc si sper sa nu fi fost mai bine sa fi tacut :)