Anina

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Da, ai dreptate, cred ca nu am comunicat clar ce aveam in minte;

Eu, de cate ori am documentatii - desene, fotografii, etc - pe care nu am dreptul a le face publice, mentionez sursa de unde au fost achizitionate pentru ca si altii interesati sa poata si ei, la randul lor, beneficia de acea informatie. Tu, nementionand sursa, ai lasat impresia ca acele desene sunt un mare secret, la care numai un cerc de privilegiati ar avea acces. In felul asta, daca tinem informatia ascunsa, nu progresam, ci retrogradam sau, in cel mai bun caz, batem pasul pe loc.

Inca o data, as vrea sa subliniez ca nu am avut nici cea mai mica intentie sa te supar in vreun fel.

Nu e vorba de supărare.
De câte ori am avut nevoie de ceva am scris aici pe forum și nu am primit nimic.
Se pare că așa e la modă în România.
Nu sunt eu de vină pentru treaba asta.
Referitor strict la planul locomotivei de mină așa a dorit proprietarul așa fac, nu am spus că e secret.
Dacă va dori să le posteze le va posta nu e treaba mea.
Dacă aș face altfel nu aș mai avea cuvânt, asta e toată treaba.

În ceea ce mă privește, de câte ori am fost întrebat ceva (metode, printare, etc) am împărtășit experiența cumulată, nu am fost secretos
 
Eu cred că am sabotat topicul, sorry :). Înțeleg ambele puncte de vedere. Am întrebat de desen dacă nu se poate nu se poate, știu e vorba de ore de muncă și nu totul e free. Am întrebat crezând că s-a făcut public pe undeva și nu am văzut.

Oricum drăguț Unio :).
 
Cornel m am uitat mai bine pe ce ai postat și nu au nici o treabă cu UNIO.