..

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Da, acum stiu ce era "defect"

Ai facut toata instalatia, ma refer la concasor si ciur, din carton gofrat.
Grosimea peretilor palniilor mi se pare prea mare pentru 1:87
Daca faceai din carton prespan sau duplex, desi nu prea agreez cartoanele multistrat, cred ca era ok.
Mergeau facute si din balsa.

Cam asta ar fi pentru moment :D
 
Inainte de vopsirea cartonului l-ai mai tratat cu ceva? Ce vopsea ai folosit (tempera, spray, etc)?
 
neagudanyel a spus:
IN PRIMUL RIND AM POSTAT ACEST SUBIECT AICI NU SA MA LAUD(LA INITIATIVA UNUI MEMBRU DE AICI),AM VRUT SA ARAT CA SE MAI POATE FACE SI ALTCEVA MAI SPECIAL IN AFARA DE :STILPI, CATENARE, PEROANE,ETC.

Nu te-a acuzat nimeni ca te lauzi si chiar daca ar fi asa care-i problema?
De aceea este forum ca sa ne laudam cu ce facem, sa spunem cum facem si cu ce facem, sa dam si sa primim sfaturi, sa facem schimb de experienta.
In concluzie este liber la laudat ca doar te lauzi cu munca ta nu cu a altuia.

Am o rugaminte

Nu mai scrie cu litere de tipar. Pe un forum asta inseamna ca ridici tonul la cel/cei cu care vorbesti.
Sunt sigur ca nu asta a fost intentia ta si doar ai vrut sa subliniezi ce este mai important in expunerea ta.
Pentru asa ceva poti folosi bolduirea textului sau alta culoare.

Spor la treaba si abia astept sa te mai lauzi cu ceva :D
 
Daniel, toti care postam aici, altceva decat sfaturi sau intrebari, nu inseamna ca ne laudam... Dar altfel cum sa invatam ceva nou, fara sa vedem si la altii.
Deci chiar va rog sa va "laudati", explicati, si sa va luati si cuvenita portie de cataroaie :D