neagudanyel a spus:IN PRIMUL RIND AM POSTAT ACEST SUBIECT AICI NU SA MA LAUD(LA INITIATIVA UNUI MEMBRU DE AICI),AM VRUT SA ARAT CA SE MAI POATE FACE SI ALTCEVA MAI SPECIAL IN AFARA DE :STILPI, CATENARE, PEROANE,ETC.
Folosim cookie-uri esențiale pentru a face acest site funcțional, și cookie-uri opționale pentru a îmbunătății experiența ta.