Fara suparare dar cred ca ar trebui sa va obisnuiti cu ideea ca in tara asta toate sunt in intarziere.
De la trenurile reale pana la machete...
De la trenurile reale pana la machete...
L-au scos altii(rusine ca ce au comentat ca n-a iesit bine si ca ei vor scoate cel mai cel, doar ii cunoastem dupa DA cat de competenti sunt :-x ) si acuma NMJ ori culege farmiturile ramase ori nu mai scoate nimic.nelutu a spus:Parca se lucra de doi ani la proiectul acesta in septembrie 2009
dave a spus:Poate a platit cineva, ca sa apara poza aia in catalog. O fi cu dedicatie.
mixu a spus:Cei de la NMJ au zis foarte clar la Nurnberg ca in urmatorul an sigur nu apare nimica legat de EA, ca e in stare de proiect nici macar un prototip, un demo nimica.
Ceea ce sa si intamplat.
Folosim cookie-uri esențiale pentru a face acest site funcțional, și cookie-uri opționale pentru a îmbunătății experiența ta.