Din cate se zvoneste pe bune, modelul de la NMJ are 100% sanse sa nu mai apara. E doar un zvon... 
DBTrainfan a spus:Din cate se zvoneste pe bune, modelul de la NMJ are 100% sanse sa nu mai apara. E doar un zvon...![]()
DBTrainfan a spus:Am facut pariu pe o lada de bere. Ce e rau in asta????![]()
DBTrainfan a spus:...Orice discutie este buna in domeniul asta. De ce sa nu discutam? De ce mai este forum daca nu discutam? :evil:
Modelul are o intarziere de 4-6 luni. Vom reveni cu un comunicat privind noua data de livrare.
Folosim cookie-uri esențiale pentru a face acest site funcțional, și cookie-uri opționale pentru a îmbunătății experiența ta.