Sharky si actualele machete !

A

Anonymous

Guest
Eu am inceput prin a colectiona miniaturi ale autoturismelor ! Dar pe viitor vreau sa "ma leg" mai mult de modelismul ferovial. 8) :wink:

A

Anonymous

Guest
You do not have permission to view link Autentificare sau înregistrare acum

A

Anonymous

Guest
GFata s-a revolvat ! Acu ma duc sa-mi procurez materialele necesare pentru macheta de care vorbeam ! :wink:

Calin_CBR

Active Member
22 Dec 2016
192
0
Hunedoara
YAHOO
bebe7400
Un lucru e clar....Te pricepi la fotografiat! :) ! Iti urez "sa-ti mearga mana" tot asa si la trenulit!
Frumoase modele!!

Seby

Well-Known Member
29 Noi 2016
282
0
Ploiesti
YAHOO
boss_seby
Foarte frumoase. Am si eu un Lamborghini Diablo SV 1/43 portocaliu. Am vazut ca si tu ai unul galben dar cred ca e VT.

A

Anonymous

Guest
Pai era vorba de o casuta ! Fac acu o casuta taraneasca, pentru vanzare, la scara HO ! Si a trebuia sa ma duc sa cumpar materiale, dar era inchis :cry: de unde iau eu, si acu tre sa astept pana luni ! :( Astept pana luni ce am sa fac !

A

Anonymous

Guest
Diorama lui Sharky o sa se dezvolte mai greu deoarece este la liceu, si ca sa cumpar o locomotiva si alte alea, tre sa mai strang bani ! :wink: Dar o sa fie ceva interesant cand va fi gata ! :)

Calin_CBR

Active Member
22 Dec 2016
192
0
Hunedoara
YAHOO
bebe7400
Ai tot timpul inainte, Sharky, si apoi umplandu-ti timpul liber (nu cel alocat invatatului! :p ) cu fabricarea si vanzarea diverselor machete, poti strange banuti pentru trenulete mult mai usor. Eu unul sunt dispus sa achizitionez din lucrarile tale, daca faci o prezentare pe forum si, desigur, daca lucrezi la scara 1: 87.

LDH

Well-Known Member
3 Sep 2016
6.938
0
Bucuresti
modelism-feroviar.blogspot.com
WEBSITE
http://modelism-feroviar.blogspot.com/
@ Calin CBR

Completez...daca arata bine si se vede ca sunt lucrate cu simt de raspundere, adica sa aloci unei machete timpul de executie de care are nevoie si sa n-o faci ieri, vei gasi cumparatori

Calin_CBR

Active Member
22 Dec 2016
192
0
Hunedoara
YAHOO
bebe7400
Corect! :wink: De exemplu, casuta taraneasca mi se pare ok din foto, desigur, Sharky mai are de facut ceva finisaje exterioare...nu-i asa Sharky? :wink: Fiind traraneasca, sa nu folosesti glet, eventual chirpici...intelegi ce vreau sa spun? :p

A

Anonymous

Guest
Asa-i ! Am sa dezvolt mai mult idee asta ! :wink: O sa iasa ceva frumos ce am de gand ... :wink: Surpriza !