Sarbatori fericite!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
BOC, BOC, BOC la usa ta,
Vreau sa iti urez ceva:
Iti doresc sa fii NASTASE,
Sa ai minim 4 case.
Iti urez sa fii VIDEANU,
Ca sa vinzi borduri tot anu'.
Sa fii mai istet ca GEOANA,
Si la bani peste PRIGOANA.
Si sa bei tuica cu toiu,
Ca nea Nicu VACAROIU.
Asta am avut de spus:
LA MULTI ANI! Paharul sus!
 
An Nou Fericit

<t>Doresc tuturor un An Nou Fericit, mult mai bun decat cel care a trecut cu multe realizari si sanatate, La Multi Ani!</t>
 
LA MULTI ANI!
th_hy3.gif
 
La multi ani la toata lumea, si multe sanatate si bucurii alaturi de cei dragi.

P.S. si multe trenuri :)
 
Desi dupa o zi si jumate din 2011,avem primele "semne de belsug",va doresc tuturor celor de "aici", sa fiti mai sanatosi, mai linistiti, cu mai putin stres, mai putrnici si mai luminati in zbaterea indeplinirii telurilor si nazuintelor voastre, sa va bucurati mai mult de familie si de cei din jurul vostru !!!
Cit priveste "trenulismul"......trag nadejde, ca prin cite un pic de la fiecare, sa mearga inainte pe o cale sigura si definita.....si sa ne aduca in suflet acea copilareasca placere si multumire,pe care-o rivnim........
LA MULTI ANI !!!

.......asta ca PS...sa nu o luam pe "mai multe cai".......cum se intimpla nu numai la noi :D !!!!!

Nota :: poza de pe net/nu cunosc autorul/exemplifica numai o atitudine-stare !
 
la multi ani, sa fie intr-un ceas bun, eu unul am inceput bine dintr-a doua zi, aproape o garnitura completa chefere :D
daca o sa o tin asa de bine anu asta sigur dau faliment ... sau poate castig la loto :p
deci sa se tot invarta rotile de tren (la orice scara)
 
Un Paste fericit tuturor !

http://www.youtube.com/watch?v=FQ0-mnsbqcs
 
Mos Craciun cu barba alba
Moş Cră’ciun cu traista plină’
Vechi stă’pân atât de darnic
Al copilă’riei mele
S㒠cobori şi-n seara asta
Sol bă’trân de gânduri bune.
Toţi te aşteapt㒠acas' la mine
Dute, Dute Moş Cră’ciune!

Cră’ciun fericit, mult㒠să’nă’tate, fericire şi un sincer ''La Mulţi Ani!''