Rulota MADRE - scara 1/43

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

OLECO

Well-Known Member
Trenulist
25 Iunie 2010
1.829
0
Bucuresti - Titan - Sector 3
YAHOO
ovidiumagureanu
LOCATION
Bucuresti - Titan - Sector 3
- an 2008



















Este construita din komatex (spuma presata), de 1 mm grosime.

- camera de baie include: chiuveta, vas wc, cada baie cu jacuzzi (cada este un capacel transparent albastru de la u sampon, iar scurgerile le-am facut prin taierea unor capacele de la pixuri);

- sufrageria compusa din: bucatarie cu corpuri suspendate (fiind dotata cu aragaz cu hota, masina de spalat vase, etc...), bar si canapea;

- dormitorul: 2 paturi, sifonier, LCD;

- terasa: accesul pe terasa se face din sufragerie pe scara, a carui mana curenta am facut-o din scobitori. Pe terasa se gasesc o bancuta si ghiveci de flori (mi le-a dat un coleg), un seslong facut din komatex, iar barele de protectie le-am facut din betisoare pentru urechi (nefolosite, desigur); :fluierat:

- antena parabolica este un capacel de la erixon sprijinit de un suport luat de la un casetofon;

- aparatul de aer conditionat, este o clapeta de la un intrerupator dezactivat...

In mare, cam acestea sunt dotarile, iar daca se doresc noi dotari, mintea poate sa zburde cat doreste :p
 
Salut ,
Interesant !!!!
Dar mie mi se pare ca pe terasa barele de protectie sunt cam groase.....