Omydee - DUMNEZEU SA-L IERTE!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

lapuseanul

Active Member
14 Februarie 2008
108
0
Baia Mare
LOCATION
Baia Mare
Nu l-am cunoscut personal, am aflat adineauri din topicul dedicat dioramei lui, ca ne priveste din ceruri :( . Dumnezeu sa-l ierte !
 
:confused:
Te astepti ca un topic (sau o activitate pe net, in genere) sa se inchida dintr-o mie de motive, mai putin asta... decesul. Nici eu nu l-am cunoscut, iar pe de alta parte am si avut o ploaie de decese printre rude de vreo doi ani incoace... insa mereu ma simt de parca as primi o galeata cu apa in fata, cand aud asa ceva: cineva a mai disparut dintre noi.
Dumnezeu sa-l ierte si sa le dea tarie celor dragi lui.
 
Sincere condoleante familiei indurerate si Dumnezeu sa-l odihneasca in pace .
 
Imi pare nespus de rau ca s-a intamplat asa ceva. Am aflat de accident foarte repede deoarece rudele, in urma difuzarii stirilor la TV, sunau disperate la mine si la colegii mei sa vada daca suntem bine. Acum imi dau seama ca pe mine si Omydee ne unea si altceva decat pasiunea trenurilor. Din pacate am aflat prea tarziu.

Dumnezeu sa-l ierte!
 
Acolo sus unde este, va avea cea mai frumoasa diorama, cea mai verde iarba si cel mai albastru cer. Dumnezeu sa aiba grija de el si de cei care l-au iubit!

Omydee, poate peste multi ani vom invarti trenulete deasupra norilor.