La MulĂži Ani 2009!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

mmkelemen

Well-Known Member
13 Noiembrie 2008
483
0
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Doresc tuturor trenuliÂştilor Un An Nou plin de împliniri, sănătate Âşi împlinirea tuturor dorinĂželor alături de cei dragi.
La MulĂži Ani!!!

PS: Am scris aÂşa devreme deoarece eu muncesc în noaptea asta... :(

Baftă Âşi să auzim numai de bine.
La cât mai multe trenuleĂže... :aplauze:
 
Tuturor trenulistilor le doresc multa sanatate, un an 2009 mai bun si plin de inpliniri alaturi de cei dragi si multumiri administratorilor pentru un forum de buna calitate....LA MULTI ANI !!
 
Un 2009 CU sănătate Âşi FÃRÃ de criză (măcar în domeniul trenuleĂželor...) :!:

La MulĂži Ani tuturor !!!
 
mmkelemen a spus:
PS: Am scris aÂşa devreme deoarece eu muncesc în noaptea asta... :(

Nu esti singurul trenulist care merge la job in noaptea asta. Dar esti singurul care merge la jobul tau.

La multi ani tuturor trenulistilor si bolnavilor de maladie feroviara. Sa fiti tot mai bolnavi in anul ce vine si sa va dea trenurile afara din casa.

La multi ani si ...... tot ce vreti voi.
 
Pentru anul ce vine va urez La multi ani si multa sanatate!in seara asta...beti,mancati si alte alea... :p
 
LA MULTI ANI! tuturor, un an mai bun , mai fericit , mai prosper si mai plin de trenulete. noroc in toate si multa sanatare!

salutare si respect! Ginel
 
Re: La multi ani !

<t>La multi ani dragi prieteni ,sarbatoare frumoasa alaturi de cei dragi si multa sanatate.</t>
 
la multi ani si multa sanatate tuturor pasionatilor de trenulete si sa petreceti frumos si bine in vagoanele restaurant pe care detineti cine nu ramane pe peron :D la multi ani
 
imi pare rau pnt. tine nu stiu cum este sa lucrezi de sarbatori cand toata lumea petrece in rest ce sa iti spun un servici usor :( si sa te gandesti ca noi cei de aici suntem cu tine si ne gandim la tine :(
 
multumesc laur. nu e chiar atat de rau. ar fi fost mai perfect alaturi de familie si prieteni, dar asta e cand datoria ti-o cere. e bine si la munca mai ales cand ai net si mai gasesti si un post tv online.