Expozitia - concurs Cupa Tomis Constanta

nae44

Member
Trenulist
2 Ianuarie 2008
378
1.035
Si anul acesta Asociatia de Modelism Tomis a organizat deja a 11 a editie a Cupei Tomis. Desi nu a mai avut loc in Muzeul Marinei, organizarea a fost excelenta, gazdele fiind primitoare ca de obicei . Felicitari pentru organizare. Va prezint cateva imagini de la Cupa Tomis - Modelismul ca arta.
 
Si acum si cateva filmulete de la expozitia-concurs (multumesc Gam3):


Pentru a vedea acest conținut avem nevoie de acceptul tău pentru a seta cookie-uri terțe.
Pentru mai multe informații detaliate, vezi pagina noastră cookie-uri.





Pentru a vedea acest conținut avem nevoie de acceptul tău pentru a seta cookie-uri terțe.
Pentru mai multe informații detaliate, vezi pagina noastră cookie-uri.





Pentru a vedea acest conținut avem nevoie de acceptul tău pentru a seta cookie-uri terțe.
Pentru mai multe informații detaliate, vezi pagina noastră cookie-uri.
 
Pentru a vedea acest conținut avem nevoie de acceptul tău pentru a seta cookie-uri terțe.
Pentru mai multe informații detaliate, vezi pagina noastră cookie-uri.


Pentru a vedea acest conținut avem nevoie de acceptul tău pentru a seta cookie-uri terțe.
Pentru mai multe informații detaliate, vezi pagina noastră cookie-uri.