Cum postam imagini de pe Flickr pe forum

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

ICRA

Well-Known Member
Trenulist
24 August 2011
811
119
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
click dreapta si deschideti intr-o fereastra noua ca sa puteti face zoom.
30646964828_d2bfc108e9_k.jpg
 
Nu ar fi mai simplu daca aceasta insiruire de fotografii ar fi impartite 2 cate 2 ca sa se poata vedea si mai bine? ca oricat zoom fac tot nu se intelege.
 
Pe storage lokomotiv nu mai le pun si pe alte forumuri.
Cel mult dau linkul spre reportajul de pe lokomotiv.
 
Intrucit nu am stiut unde sa intreb:

am facut doua turnee feroviare (de pozat gari, stil propriu),

am remarcat ca in ultima vreme forumul a virat puternic spre modelism, eu fiind probabil singurul de aici care nu am tangenta cu modelismul,


mai intereseaza pe cineva subiectul sau nu se merita sa postez pozele de prin turnee?
 
In ultima vreme , forumul nu a mai virat catre nimic. Postarile sunt rare, pana si modelismul este ceva rar. Stiu, la moda sunt "retelele de socializare", unde , recunosc, si eu activez. Poate din comoditate , insa ca platforma de stocare si organizare a informatiei, forumul este net superior.

Eu unul apreciez turneele tale, chiar te rog sa postezi, forumul are sectiuni dedicate modelelor cat si trenurilor in marime naturala. Fara ultimele, primele nu ar fi . :D
 
Si eu apreciez istoria si tehnica feroviara. Cum zice si Cosmin78, realitatea este cea mai buna sursa pentru modelism!
 
Chiar daca nu sunt rapsunsuri sau alte postari similare, asta nu inseamna ca nu se citesc.
Eu personal intru macar o data pe zi pe forum.
As mai fi postat si eu una-alta, dar recunosc ca m-a cam dat peste cap treaba cu shimbarea hostului de poze si nu mi-a mai ars de facut postari, nici macar pe siteul meu....