CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Din pacate nu pot veni astazi la intilnire :( Nu ma simt prea bine si decit sa risc ceva si sa va indispun si pe voi cu problemele mele de sanatate mai bine stau acasa in speranta ca voi putea veni la urmatoarea intilnire
 
@rally,
@connectorxp

fara sa fac publicitate,vreau doar sa ajut,decodoare ESU Loksound.LokPilotV3.0 20-30€,cu control de sarcina(nu sunt cu sunet,atentie).am cateva si sunt f.bune,la fel de bune ca cele de la roco.asta-i pretul lor prin toata europa
 
Sambata 28 IULIE 2007 ,ORA 17 intalnire la Radu acasa. Berea si aerul conditionat asigurate ! :D.
 
Nu mai zic ca vin ca nu stiu cum am sa ma simt din punct de vedere al sanatatii :roll:
Poate ca de data aceasta am sa fiu mai in forma ,sper sa ma simt mai bine :D
 
eu din pacate nu stiu cand pot sa mai fiu langa voi deoarece am demarat constructia si profit de fiecare minut sa fiu la locul faptei.
daca totusi se iveste vreo fereastra ......poate ajung
 
Am sosit si eu in tara cu bere si ceva vagoane.
Berea va fi foarte rece si este adusa direct de la producator made in Germany este proaspata un butoi de 5 litri va asteapta asa ca e pacat sa nu veniti .
 
mostra pentru sambata ca sa vedeti despre ce este vorba
101_2776.jpg
 
Deoarece am mai întinerit :D cu un an, sâmbăta viitoare, 18.08.2007, după ora 18 am plăcerea de-a vă invita la noi acasă, la un pahar de vorbă Âşi un trenuleĂž.
 
La multi ani ,tot ce iti doresti si la cit mai multe constructii si omuleti pentru diorame vorba lui rally 8)
 
Fac Âşi salată dacă va plăcut, iar dacă mai vreĂži Âşi altceva să îmi spuneĂži. ÂŞi mulĂžumesc frumos pentru urări .
 
Facem si ceaiuri nici o problema.
BAIETI CONFIRMATI SI VOI VA ROG SA STIU SI EU CE PREGATESC.
MERSI
 
eu o sa fac tot posibilul sa ajung ca vreau sa mai ma conversez si eu cu voi
m-am saturat de fiare, betoane si cauciucuri :evil:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.