CFR CLUJ- CAMPIOANA ROMANIEI-la FOTBAL!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

theo

Well-Known Member
13 Septembrie 2007
443
3
Sf.Gheorghe,jud.COVASNA
LOCATION
Sf.Gheorghe,jud.COVASNA
SUPER TARE!!!!!!!!!BRAVOOOO... CFR! CAMPIOANA ROMANIEI!


Si CUPA ROMANIEI a ajuns ............unde oare ?.. la........ :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: CLUJ!

Ascultati AICI:
http://www.youtube.com/watch?v=72a9HfTa1SU&eurl=http://www.cfrmania.ro/stiri/93/imn-cfr-cluj.htrr
 
FORZZA DINAMO.Felicitari!foarte urat si de condamnat gestul celor de la u cluj de a bate cameramanul jandarmeriei....pacat k un campionat nebun se incheie cu violenta.
 
nu conteaza..cfr a invins....... :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: ...BRAVO CFR....CFR TINE CU NOI PASIONATII DE TRENURI. HAIDE CFR.. :D
 
sicer , sunt rapidist infocat si chiar imi pare bine ca a luat cfr cluj campionatul m-am cam saturat de steaua in liga campionilor mai vreau si alte echipe romanesti , cel mai important lucru ramane sa adunam puncte pnt romania cu toate echipele si in uefa si in liga :lol:
 
pai dak esti rapidist atunci ar trebui sa stii k ptr fiecare infrangere a cfr-ului romania va pierde puncte importante in clasamentul coeficientilor ptr k celelalte echipe sunt mult mai bine clasate fata de cfr.....e alta discutie si nu are rost...oricum felicitari.FORZZA DINAMO.
 
HAHAHAHAHAH...LE SCOTI MA. PAC PAC ,PAC PAC..TU ESTI SINCER BHA, CA TU AI BANI, MA AI VALOARE..ESTI SJECHER MA...HEEEEEE...PAC PAC ,PAC PAC :p
 
Salut,steaua nu a mai fost cea fost altadata!,acum a intervenit banii la steaua si parca ,ca sa mai joci nu mai ai chef cand stii ca in fiecare ora iti intra 1000 de euro in buzunar fara sa faci nimic..........in fine........ ma bucucr ca a castigat CFR! bravo lor :wink:
 
piciu a spus:
FORZZA DINAMO.Felicitari!foarte urat si de condamnat gestul celor de la u cluj de a bate cameramanul jandarmeriei....pacat k un campionat nebun se incheie cu violenta.

Asa este,

din pacate "animale" sunt peste tot, iar cele "domestice" nu se compara cu cele din jungla. Sper ca autoritatile sa ii urmareasca pe inregistrari si sa ii prinda pe acei imbecili fara minte iar ei sa plateasca pentru faptele lor.

Unii nu sunt capabili sa inteleaga avantajele acestui eveniment, nu pentru CFR, ci pentru intregul oras.

Bravo CFR!
 
Deci acum treaba a devenit chit intre Dinamo si CFR :D , mai bine oricine altcineva sa ia campionatul decit Steaua, nu de alta dar JiJi a cam dat-o in bailando cu campionatul acesta, asa spunea si Gabi Safta astazi la Sport Total Fm, pina la urma Dinamo a avut onoarea ei si implicit a reparat ce s-a intimplat anul trecut in meciul cu CFR, oricum si anul trecut Dinamo a jucat cu CFR ca si anul acesta cu Steaua numai pe teren meciurile respective,(cu CFR si Steaua)

Hai Dinamo.

"Caini pina la moarte si dincolo de ea"
 
@LDH
Mare adevar graiesti, jucatorii de la DINAMO au cam lasat de dorit la capitolul moralitate.
 
BROVOS!!!!! becali poa' sa-si bage manichiura in carotida, apoi sa vina in gara la Cluj si sa puna limba pe catenara. CFR CLUJ- tineti-o tot asa!
 
Eu sunt Feroviar , deci tin cu toate echipele ce reprezinta CFR-ul : Rapid , CFR Cluj , Timisoara etc. :D
Pot sa zic ca stateam ca pe cuie la acel penalty.
Dupa declararea Victoriei am desfacut un Jack Daniels :D

FORTA FORTA CFR !!!
 
Si noua nu ne-ai dat...asa ca membrii de club...ca doara nu suntem departe(numa vreo 50 km, intr-o ora erai aci). Aduceam si eu ceva vin ;)
Nu am vazut decat ultimele 10 minute din meci si am stat ca pe ace pana la fluierul final! Felicitari CFR! La mai mare!