Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
nush de ce vrei sa dai mie cola da la pretul asta accept :D
cica zicea roberto ca ne vedem la policangur sa reparam stricaciunile. da nush daca a zis si ora.
da il sun io sambata ca daia am molecular.
 
ÂŞi eu pot fi prezent asta dacă se mai Ăžine intilnirea, Âşi din ce Âştiu Âşi alĂži colegi de club vor să vină, nu de alta dar trebuie să punem în practică ce am hotărît la ÂşedinĂža precedentă.Dacă nu se Ăžine întîlnirea din cauze obiective atunci lăsăm pe sîmbăta viitoare.
 
Eu nu am cu ce ajunge la Policolor deorece sunt pieton o scurtă periodă de timp, cred că Âşi alĂži colegi sunt in aceiaÂşi situaĂžie.
 
domnu' silviu multenumere, dumneavoastra oricum imi sunteti antipatic ca imi cereti bani de cotizatie........luati aminte la colegul alex ....o cola, o atentie....asa e frumos.
 
He, he ... nu am mai scris de mult pe aici si daca tot zice fellipe ca am inebunit :D , glumea evident d'a nu se stie niciodata, sa va fac un anunt, un anunt mititel

Sambata 16 mai, anul de gratie 2009, orele 14:00 trecute fix, mare intalnire, mare, a membrilor Clubului Bucuresti la "La Garage"</SIZE><i></i>

Nu va spun ce o sa dicutam si facem ca nici je nu stie inca dar ne gandim pana atunci.

Sunt acceptati, cu mare placere, membrii simpatizanti dar sunt rugati sa vina undeva pe la ora 16:00.

Va rog confirmati prezenta sau motivati de ce nu puteti ajunge.

Multumesc,

:cafea:

p.s.Uitai sa adaug pentru fumatori.
<SIZE size="117">NU<i></i> se fumeaza in interiorul sediului, nici macar cei care cred ca au derogare nu o au, oricat de nervosi sau suparati pe trenulete oti fi
 
Prezent si eu ca de obicei :D

@laur

Da, orele 14:00 trecute fix pentru membrii iar pentru simpatizanti orele 16:00.
 
LDH a spus:
Sambata 7iunie 2009 membrii clubului sunt convocati la o sedinta ce va avea loc la "La Garage" (Vitan) incepand cu ora 14:00

Rog confirmati prezenta.

Simpatizantii sunt asteptati incepand cu ora 16:00.

Multumesc


Simbata este in data de 6 Iunie 2009 :wink: