Intalniri intre pasionati la Timisoara

Intalniri ale pasionatilor pretutindeni in tara sau afara.
Scrie răspuns
crystyv
Site Admin

Re: Intalniri intre pasionati la Timisoara

Mesaj de crystyv » Vin Mai 11, 2018 1:20 pm

rezolvat!
smotocel

Mesaj de smotocel » Vin Mai 11, 2018 8:14 pm

25.02.2018

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]
smotocel

Mesaj de smotocel » Vin Mai 11, 2018 8:15 pm

24.03.2018

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]
smotocel

Mesaj de smotocel » Vin Mai 11, 2018 8:16 pm

22.04.2018

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]
Luci402

Mesaj de Luci402 » Joi Mai 17, 2018 1:22 pm

Si pozele??
Eu unul nu vad nimic....sau e exact ca in povestea "Hainele imparatului"?? :lol: :lol:
Luci402

Mesaj de Luci402 » Joi Mai 17, 2018 1:23 pm

Gata....le-am vazut!!
Ce mai...Hainele Imparatului clar!! :lol:
dp0222

Mesaj de dp0222 » Mie Mai 23, 2018 8:40 am

acum vad si eu pozele... masina de gunoi arata super! imi aduce aminte de copilarie...
in alta ordine de idei... am ajuns aseara, in sfarsit, la noul magazin din oras: Trenulistul. arata foarte bine...
chiar daca era dupa ora inchiderii gazda m-a primit inauntru si mi-a povestit pasionat despre tot si toate. multumesc si
succes!
toate bune,
paul
darkshadowro

Mesaj de darkshadowro » Mie Mai 23, 2018 8:52 am

Duminica 17 iunie 2018 va avea loc urmatoarea intalnire de modelism feroviar. Sa ne vedem cu bine
H0 Ciu Ciu
smotocel

Mesaj de smotocel » Lun Mai 28, 2018 5:45 pm

iaca si pozele de la intalnirea din 22 mai 2018.

incepem cu o rama etajata

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

si continuam cu un suburban 50 52 21-47 342-1 (adus de Gabi, mai multe detalii pe trenulist.ro)

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

acelasi suburban dar de data aceasta in tura de noapte, cu iluminat interior.

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

si ca de obicei trupa vesela de la intalnire.

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

pana data viitoare
sa fiti iubiti!
Luci402

Mesaj de Luci402 » Lun Mai 28, 2018 5:53 pm

:lol: :lol: :lol:
smotocel

Mesaj de smotocel » Dum Iun 17, 2018 10:46 am

Salutare,
pentru doritorii de detalii, va ofer pentru delectarea ochilor, cele 2 vagoane restaurant marca trenulist.ro

Vagon restaurant, versiunea rosu Intercity:

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

Vagon restaurant, versiunea verde Romvared:

Sa ne vedem cu bine dupa-masa la locul si ora stiute.
darkshadowro

Mesaj de darkshadowro » Mie Iun 20, 2018 12:14 pm

Avand in vedere si luand in considerare ca urmeaza perioada de concedii ... urmatoarea intalnire de modelism feroviar la Timisoara de la Napoleon va avea loc duminica 8 iulie 2018. Sa ne vedem cu bine.
H0 Ciu Ciu
Scrie răspuns

Înapoi la “Anunturi, intalniri ale pasionatilor.”