Cuple digitale 060DA /GM

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

ALX

Well-Known Member
Trenulist
25 Octombrie 2016
815
719
Arad
YAHOO
alex2_ar
LOCATION
Arad
Salutare
A zis Dan ca sunt disponibile placile electronice ptr DA-uri in magazin.
- Power packul l-am pus cu banda dublu adeziva pe un perete al locomotivei si tine perfect, dar sa fie banda din aia groasa. Din probele mele, cu acea tip de banda am pus si SSDuri pe carcase si nici dupa 3 ani de utilizare nu a picat SSDul si sa il dau jos a fost foarte greu, deci intuiesc ca nu vor fi deloc probleme la powerpack
- Cupla digitala am tras firele ca in poza si am pus o capsa indoita sa tina firele in tensiune astfel incat cupla cand se misca firele sa revina intotdeauna la starea initiala si sa NU atinga rotile de la boghiu. Mai este solutia si cu un tub termo-contractant prin care sa se bage ambele fire dar din testele mele se duce mult intr-o parte si freaca pe roti, iar in timp poate sa duca la distrugerea firului, solutia cu capsa nu am patit in nici o testare sa atinga roata.
Atentie!!!, trebuie si UPDATE la proiectul de sunet din ESU ca sa recunoasca powerpakul
cupla.jpgfata.jpgsus.jpg