Cel mai mare magazin din Germania

Discutii diverse despre orice
lucasartz

Mesaj de lucasartz » Joi Iul 26, 2007 8:39 pm

danke
shakal

Mesaj de shakal » Joi Apr 17, 2008 12:19 pm

Daca te mai uitai putin prin oras uite ce gaseai...
[Link Removed for Guests]

si o locomotiva facuta la resita gaseai acolo
[Link Removed for Guests]
stageexp

Mesaj de stageexp » Joi Apr 17, 2008 4:03 pm

Ei, la asta ma refer io cand vorbesc despre bani si puterea noastra de cumparare.
Nu cred ca o sa apara prea curand prin zona pe la noi un astfel de magazin, deoarece cred ca nimeni nu-si permite sa stea multa vreme cu marfa pe stoc, plecand chiar de la ipoteza ca este un afacerist bine intentionat care nu vrea sa castige peste noapte.
Totusi, cred ca putem fi optimisti, daca reusim sa mentinem ritmul economic al acestor ani, intr-un viitor nu foarte indepartat vom avea si astfel de magazine, pentru ca ne vom permite sa cumparam mai mult.
Deocamdata eu sunt multumit ca macar miscarea on line este mult mai dezvoltata decat acu ceva vreme, si ma refer aici la locuri de tipul magazinului lui rally sau pe machete.ro de unde putem cumpara la preturi oneste zic eu cate ceva pentru ceea ce ne face placere.
Vrand nevrand, nu avem acelasi nivel de dezvoltarea cu zona vestica a continentului, dar cu putina rabdare cred ca vom prospera de la nivelul unor supermarketuri care se codesc in a duce kituri la magazine de profil si un comert electronic din ce in ce mai civilizat si profitabil pentru toti.
Scrie răspuns

• Advertisement

Înapoi la “Discutii pe marginea liniei”