CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
O sa vin si eu .............ca de obicei :D ,in afara de robert care este din cite stiu invoit personal :wink: ,poate veniti cu toti ca trebuie sa vorbim si sa stabilim mai multe lucruri legate de club
 
spuneti-mi si mie ce acte trebuie sa-mi fac pentru inscrierea in club. ca sa ma pot apuca de ele pana la urmatoarea intalnire. multumesc
 
ok. cand e urmatoarea intalnire? daca e sambata viitoare, ma tem ca iarasi nu o sa pot.
care este suma pentru inscriere?
 
ce ziceti sambata 22.09.2007 mai facem un hei rup la sediul din ferentari ca apoi vine iarna si e mai greu sa punem la punct totul acolo.
astept raspunsuri de la voi si daca este spuneti si ora?
 
18.10-21.10 adica joi vineri sambata si duminica vom avea expozitie la romexpo targul de turism vom fi prezenti la doua standuri cu material rulant si diorame una la CFR si una la SNTF acolo unde in primavara a rulat trenuletul la N asa ca acum avem o luna sa ne pregatim cu ce este nevoie astept sa discutam si sa punem la punct amanuntele.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.