Intalniri intre pasionati la Timisoara

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Si pozele??
Eu unul nu vad nimic....sau e exact ca in povestea "Hainele imparatului"?? :lol: :lol:
 
acum vad si eu pozele... masina de gunoi arata super! imi aduce aminte de copilarie...
in alta ordine de idei... am ajuns aseara, in sfarsit, la noul magazin din oras: Trenulistul. arata foarte bine...
chiar daca era dupa ora inchiderii gazda m-a primit inauntru si mi-a povestit pasionat despre tot si toate. multumesc si
succes!
toate bune,
paul
 
iaca si pozele de la intalnirea din 22 mai 2018.

incepem cu o rama etajata



si continuam cu un suburban 50 52 21-47 342-1 (adus de Gabi, mai multe detalii pe trenulist.ro)



acelasi suburban dar de data aceasta in tura de noapte, cu iluminat interior.



si ca de obicei trupa vesela de la intalnire.



pana data viitoare
sa fiti iubiti!
 
Salutare,
pentru doritorii de detalii, va ofer pentru delectarea ochilor, cele 2 vagoane restaurant marca trenulist.ro

Vagon restaurant, versiunea rosu Intercity:



Vagon restaurant, versiunea verde Romvared:



Sa ne vedem cu bine dupa-masa la locul si ora stiute.
 
Avand in vedere si luand in considerare ca urmeaza perioada de concedii ... urmatoarea intalnire de modelism feroviar la Timisoara de la Napoleon va avea loc duminica 8 iulie 2018. Sa ne vedem cu bine.
 
Pana pune "pozaru" pozele pe pagina .... va anunt ca duminica 8 iulie 2018 la 17:30 urmeaza sa aiba loc urmatoarea intalnire de modelism feroviar de la Timisoara. Sa ne vedem cu bine.
 
avaaaaaaaiiiiiiiiii...
recunosc am uitat de ele... m-am prins cu altele si am uitat ca nu le-am postat.
promit sa le pun la calup amandoua intalnirile.
 
Pana postezi tu pozele pe perete ... de la ambele intalniri ... va anunt ca urmatoarea intalnire de modelism feroviar va avea loc duminica 12 august 2018. Sa ne vedem cu bine
 
Salutare salutare, iaca si poz(n)ele de la ultimele 2 intalniri.

17.06.2018






12.07.2018

MAV M62 129



DB 119 011-5


A-ÖBB 91 81 1293 001-4



SBB Krokodil 14266 Ce 6/8 II



CFR G 124 146



DB Cargo "basculant"



si evident trupa vesela de la intalnire.


pana data viitoare,
sa fiti iubiti!
 
Dragi camarazi de hobby, a mai trecut o intalnire peste noi asa ca va anunt ca urmatoarea intalnire de modelism feroviar de la Timisoara va avea loc duminica 16 septembrie 2018 la aceeasi ora. Sa ne vedem cu bine.
 
ce satana ii cu mesajul de mai sus?

rog admin @crystyv sa-l stearga.

si probabil sa si blocheze userul.