Anunt important: [Local Link Removed for Guests]
In perioada 10-15 decembrie 2018, forumul poate sa functioneze cu intreruperi, se face upgrade.

Timişoara: Expoziţie inedita de trenuri în miniatura

cRistinel

Mesaj de cRistinel » Joi Mai 14, 2009 9:06 pm

inca o data,se pare ca poluam topicul,deci mars pe mesaje private pls :grin:
stageexp

Mesaj de stageexp » Joi Mai 14, 2009 9:12 pm

Noi nu, dimpotriva, suntem prea "legalisti".
Calea de mijloc este cea mai buna, asa exista mai putine riscuri sa aluneci intr-o extrema care nu iti place.
Nu are rost sa stricam "hartia", mai bine povestim la intalnirile care tind sa devina pseudoperiodice.
bileapetre

Mesaj de bileapetre » Vin Mai 15, 2009 9:41 pm

nu stiu despre ce aprobare se insinueaza, dar pot sa va spun ca lui laur nu ii merge firewire si nu a putut inca descarca ceea ce a filmat .
bileapetre

Mesaj de bileapetre » Vin Mai 15, 2009 9:44 pm

legat de comunicare si interes, am incercat sa contactez, fara succes, pe unii dintre voi la care aveam date de contact(pe mes sau telefonic) sa va invit sa vedeti doua exemplare mai rar intalnite care nu vor stationa prea mult la mine(a se vedea la rubrica vanzari unul dintre ele)
TGV-DAT

Mesaj de TGV-DAT » Joi Dec 31, 2009 11:52 am

Dorim sa ne-apucam iar de "treaba".
Cine este pentru organizarea unei Expo la Facultatea de Constructii? (acolo mi s-a promis ca spatiu Sala Expo de la parter - este bine pazita si incuiata noaptea).
Referitor la problema cazarii peste noapte a oaspetilor din alte orase, daca cineva poate oferi ajutor, sa nu stea deoparte.
Mai ramane sa stabilim data si perioada Expo (dupa sesiunea de iarna si minivacanta studentilor, ca sa avem si vizitatori).
Astept parerile Dvs.
�Trenar, trenuletist innrait, fara vreo sansa de scapare...<br> Crescator si imblanzitor de "pui de Sarpe feroviar".<br>
Scrie răspuns

Înapoi la “Expozitii”