Constructie case de la 0

Constructii de cladiri si anexe la cladiri, diverse instalatii care nu intra la infrastructura, home made si nu numai.
NapierDeltic

Mesaj de NapierDeltic » Lun Dec 24, 2007 6:15 am

Link? Hmmm..
Am o cale mai complicata:
La adresa de mai jos se downloadeaza un fel de program download manager numit eMule (cred ca multi il stiu, dar las deoparte presupunerile).
Exista o retea de servere care creeaza un fel de intranet intre posesorii programului, asa ca ei isi pot share-ui orice documente din anumite foldere gestionate de program. Nu ramane decat sa dai cautare dupa cuvinte cheie, ti se listeaza tot ce s-a gasit si unde s-a gasit, si sa alegi ce cobori de pe net.
Programul se autoseteaza din start pentru o functionare multumitoare - doar pentru cunoscatori sunt disponibile "tunari". (deci cunostintele PC sunt minime - install and play)
Se gasesc multe pe acolo si nu numai legate de modelism.

[Link Removed for Guests]
Mihai<br><br>Fulger negru...trasnet lung()Dus pe aripi de furtuna()Zguduind pamantul tuna,()Zarile de-abea-i ajung.....<br>                                                                    G. Toparceanu - Acceleratul<br>
NapierDeltic

Mesaj de NapierDeltic » Lun Dec 24, 2007 6:44 am

Hartie pe carton

hartia pentru ca e gata imprimata (in revista) sau se poate imprima pe orice printer, lipita(recomandabil) pe carton pentru rigiditatea structurii.
...Uite, am vrut sa atasez un exemplu (jpg), si constat ca nici macar nu reusesc...

O sa mai experimentez
Mihai<br><br>Fulger negru...trasnet lung()Dus pe aripi de furtuna()Zguduind pamantul tuna,()Zarile de-abea-i ajung.....<br>                                                                    G. Toparceanu - Acceleratul<br>
cosmin78

Mesaj de cosmin78 » Lun Dec 24, 2007 7:01 pm

cu eMule am gasit o gramada de lucruri interesante pentru modelism,kiar am
descarcat Wintrack3d cu tot cu crak-uri....
Cosmin
[Link Removed for Guests]
Scrie răspuns

• Advertisement

Înapoi la “Cladiri si anexe”