Anunturi de intalnire a pasionatilor in Cluj

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salutare,

Pe cand o noua intalnire? As vrea sa trec si eu pe la Cluj sa ma holbez putin la diorama voastra, sa aflu parerile voastre despre modelismul din Romania, sa bem o bere etc. De preferabil sa fie in week-end, nu ca am pretentii , dar muncesc in timpul saptamanii.

mersi
 
Salutare,

ocupat cu conversiile Florin nu a mai dat de mult pe forum. Tocmai vreau sa anunt ca ziua de intalnire se schimba din nou de joi in marti (cum era initial), asa ca maine este intalnire incepand de la ora 18:00, intalnire in care vom putea rula (si admira) ultima productie trains addicted, vagonul restaurant.

Pentru Luci si Alex, cel mai sigura varianta de comunicare e telefonul, mai ales cu Florin. El pentru ca are mai mult timp e mai des pe la club decat restul.

Rezumand: MAINE DE LA ORA 18:00 INTALNIREA SAPTAMANALA
 
luci_82 a spus:
Salutare,

Pe cand o noua intalnire? As vrea sa trec si eu pe la Cluj sa ma holbez putin la diorama voastra, sa aflu parerile voastre despre modelismul din Romania, sa bem o bere etc. De preferabil sa fie in week-end, nu ca am pretentii , dar muncesc in timpul saptamanii.

mersi
Salut,

in weekend nu ne prea intalnim ca atunci e fiecare cu ale lui, dar aranjata din timp s-ar putea si in weekend.
 
Salut,

Sunt si eu un pasionat mai tanar si mai incepator din Cluj si as vrea sa vin si eu la o intalnire la voi, poate chiar sa dau o mana de ajutor daca am la ce. Mi-ar placea sa pot sa ma implic si eu cat de cat in asociatia voastra.
As dori sa stiu cand aveti o intalnire si daca pot sa particip si eu?

O zi buna la toata lumea.
 
BogdanT a spus:
Salut,

Sunt si eu un pasionat mai tanar si mai incepator din Cluj si as vrea sa vin si eu la o intalnire la voi, poate chiar sa dau o mana de ajutor daca am la ce. Mi-ar placea sa pot sa ma implic si eu cat de cat in asociatia voastra.
As dori sa stiu cand aveti o intalnire si daca pot sa particip si eu?

O zi buna la toata lumea.

Salutare Bogdane,

esti bine venit oricand. In principiu noi avem intalnirea in fiecare marti de la 18:00. Pentru alte detalii foloseste orice canal de comunicare ti-e mai usor luand datele din semnatura mea (email. mess, tel)
 
Salut sînt Marcel din Deva, nou pe sait.
Vă’d c㒠din 30 sep nu s-a mai postat nimic la acest capitol.
Mai sînteţi valabili, nu de alta dar nu se ştie cînd am treabă’
prin Cluj Napoca şi aş dori s㒠v㒠cunosc personal.

De prezentat, mai amă’nunt am fă’cut-o la secţiune respectivă’.