Intalniri ale Asociatiei, imagini

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salutare baietii :D
Ghiciti cine va veni miine sa alerge de nebun pe linii ?Apropo poate gaseste Radu ceva mai rezistent la greutate mare ,ca mesele cred ca sunt in pericol sub greutatea la propriu si la figurat a "micutei "si nevinovatei mele locomotiva :D
 
:twisted:
Nenea, eu sunt pieton asa ca ajunge ca il car pe Monstrulache ca are o tona sper sa nu imi ia astia de la RATB taxa suplimentara pentru volum si greutate :D
 
P.S.
Nu mai plingeti dupa linii ca aduc eu linii de nu aveti unde le pune :D
Dar sa stiti ca sunt Mehano
Sa aduceti si voi care puteti linii ca eu nu stiu cit stau si cind plec imi string jucariile si le iau cu mine acasa :twisted:
 
o sa avem o invitata surpriza. o batrina br55 scoasa din atelierele de reparatii lokomotiven reparaturwerk lok ag proaspat vopsita si reparata.
 
Cei care veniti dupa amiaza la club sa nu uitati sa aduceti ce ati zis ca aduceti,eu am pregatit ce am zis ,liniile sunt maehano ce aduc eu :D :D
 
Vin si aduc ;).

Aduc o locomotiva, cateva vagoane, si modulul de diorama pe care ma joc acum...masina aia arsa e lipita acolo...si din cate am inteles...coobra are anume legaturi cu ea...:D


Radu, avem acolo ceva linie pe 9 mm ? (eu o sa vin fara masina...)


Viorel
 
Intalnirea din 17.03.2007 - Pe terenul de joaca!

<r><B><s></s>Intalnirea din 17.03.2007 - Pe terenul de joaca!<br/>
<br/>
in continuare imagini si impresii de la aceasta intalnire.<e>
</e></B></r>
 
Continuam discutia aici:
Intalnirea din 17.03.2007
http://www.takeforum.com/forum/viewtopic.php?p=9816&mforum=hobbies#9816
 
eu zic sa redenumim topicul si sa scoatem data. sa ramina un singur topic despre intilnirile noastre, facindu-i update la fiecare intilnire. daca se accepta va rog stergeti postul meu.
 
Nu conteaza unde postati dar astept sa vad cum v-ati jucat dupa ce (din pacate) am plecat primul...si nu e prima data.
 
!!!

<r>Eu cred ca cea mai buna solutie e un topic pt fiecare intalnire, altfel se vor aduna zeci de pagini pline de imagini la care trebuie prea mult asteptat sa se incarce. Voi sterge comentariile actuale ca sa ramana ...<br/>
esenta >>>> INTALNIREA !!! <E>:wink:</E></r>