Pcg si diorama lui

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Cu aprobarea admin-ului , s-a ajuns la concluzia ca trebuie sa mai facem si ordine din cind in cind. Rally comanda (cutiute) , iar eu execut printre picaturi :)
 
nu voi sterge nimic , stai linistit. Sunt un tip de treaba si mai dau si berea.Pina ajungem noi sa o bem se schimba inca un anotimp ! :)
 
mai asta cu exacutatul nu suna bine...
putea-i sa-i zici si tu altfel ca de intelege lumea altceva
poate pui o vorba buna sa putem sa ne stergem si noi posturile, in special de la rubrica vanzari - cumparari - schimburi
nu de alta dar de cate ori se mai vinde ceva dintr-un lot nu poti face decat modificari si de adaugat altele noi
 
Asta a fost si ideea. De astazi incepand , va puteti sterge propriile posturi , cu mentiunea ca nu se aplica la cele anterioare. Verifica chiar postul tau si spune-mi ca poti.
 
Dupa o lunga perioada de asteptare , mult dorita turnanta Fleischmann 6152C a sosit in grupa tehnica.

Cateva imagini , deoarece nu prea am timp acum :

turnanta1.jpg

turnanta2.jpg

turnanta3.jpg


Si un filmulet :

http://www.cpsolution.ro/movies/mvi_3171.avi
 
:shock: :shock: :shock: :shock:
Cu asta m-ai dat gata , o placa turnanta asa cum mi-am imaginat doar in visele mele cele mai frumoase ...
Sa o stapanesti sanatos si spune-ne si noua secretul .. de unde ai achizitionat-o si cu cat ? :twisted:
 
Am luat-o din Bucuresti, la un pret nu tocmai mic. Dar chelului ii lipsea tichia de margaritare si acum pe tichie se intorc aburoase de tip BR 01 si BR 03. :D