Intalnire la Bucuresti - 26 ianuarie 2007

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
A AFISAT SI MIAHAI DUPA CE AM VB CU EL INTILNIREA DE SAMBATA DE LA PALATUL COPIILOR UITASE INTIAL DE EA VOM STABILI DUPA MASA LA MINE CIND O FACEM PE URMATOAREA LA MINE SI CIND VA FII LA MIHAI
NE VEDEM SAMBATA
 
radu sofran a spus:
A AFISAT SI MIAHAI DUPA CE AM VB CU EL INTILNIREA DE SAMBATA DE LA PALATUL COPIILOR UITASE INTIAL DE EA VOM STABILI DUPA MASA LA MINE CIND O FACEM PE URMATOAREA LA MINE SI CIND VA FII LA MIHAI
NE VEDEM SAMBATA

Se pare ca informatiile ce le-am aflat au fost eronate , macar le pot vedea live pe net , de la birou .

La intalnirea de la ora 16:00 , de la Dl. Sofran , s-ar putea sa reusesc sa vin si eu si daca e o sa aduc Tigrul Albastru , pentru o "dezmortie" , 1 luna stand pe tusa .
 
La ce scara e Bluetigeru' ala? Analog, digital? Oricum arata super!
U_THIN135.gif
 
salut

<t>nu e vorba de laude dar uni mai vor sa ne arate ce achizitii au mai facut,s-au ce putem invata din anumite greseli nu e vorba de a ne lauda fiecare din noi avem de invatat eu am spus ca voi aduce sine.<br/>
Eu am deja o problema care ma roade vizavi de vagoane care se desfac in pante cind imping de la spate locomotiva deasemeni am incercat sa fac o turnata si avem nevoie de sfaturi si pareri sa nu te gindesti ca nimeni nu vine sa se laude aici niciodata nu poti fii ami bun aici fiecare din noi invatam.<br/>
Vreau sa vin cu niste propuneri sa stabilim si noi un record ,sa vedem ce putem face sa avem si noi o expozitie .<br/>
LDH sa nu te superi pentru ce am spus mai sus sigur o sa iti placa eu pun la bataie sala si citeva linii cine stie poate vin degeaba cu ele dar sa fie acolo si aduc pentru toate categorile 16,12 si 9<br/>
Ne vedem dupa masa<br/>
radu</t>
 
Re: salut

<t>Vin si eu , aduc ce am promis si cred ca am gasit si o solutie la problema ta , cea cu cuplele , daca e , o sa te sun inainte , sa vad exact unde este situat localul .<br/>
<br/>
<br/>
Connectorxp .</t>
 
Iata cateva poze de la intalnirea de la Palatul copiilor. O intalnire cu o prezenta redusa, dar totusi placuta.



maretul si mult asteptatul vagon romanesc. din pacate, dupa parerea mea, rezultatul nu este pe masura asteptarilor.



dar mult mai reusita creatia si lucrarea lui Viorel.

 
Tot in aceasta zi a avut loc la domnul Sofran o intalnire sahista pe sine de HO.



automotorul lui LDH

amantele :arrow:



trei participante la concursul de Miss :arrow:



o alta frumusete :arrow:



cu dedicatie pentru LDH :arrow:



un Z de la Zorro, ratacit printre uriasi :arrow:



castigatoarea concursului de Miss :arrow:



sedinta de guvern :arrow:



 
Nu mi s-a parut cu nimic mai special si mai frumos decat un metronom. Ma asteptam la mai mult in urma zarvei ce s-a facut in privinta lui.
 
Daca se poate , va rog sa ziceti cu o saptamana inainte , sau chiar mai devreme data intalnirii , deoarece , unii dintre noi trebuie sa-si organizeze liberele :oops: .

Data viitoare vin cu camera video/foto (2 in 1) , daca se mai ofera cineva sa aduca un terminal Lokmaus sau Multimaus , eu aduc toata centrala , ca sa ne distram pe deplin cu jucariile noastre digitale , poate pana atunci mai cumpar o locomotiva ceva , ca deja Blue Tiger nu mai este o noutate :twisted: , desi pe unii ii intriga si pe altii ii fascineaza :twisted: .

Oricum , a fost super , mega , ultra ... 8) frumos :D .

Mai asteptam locomotive digitale , de preferat cu sunet 8) .