Intalnire la Bucuresti - 26 ianuarie 2007

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
salut

<t>Daca nu aveti nimic impotriva eu va propun deja sa ne vedem sambata pe 3 martie la ora 16 la club la mine cei care doriti sa veniti sunteti bine veniti va rog sa imi spuneti cei care veniti ce sina aveti nevoie sa ma pregatesc ,deasemeni sa imi spuneti daca aduc alimentare pentru digital si analog.<br/>
Astept de la voi un raspuns<br/>
O zi buna<br/>
Radu Sofran</t>
 
salut

<r>pentru cei intersati clubul este situat pe bulevardul ferdinad 128 colt cu strada avrig<br/>
intrarea se face prin strada avrig daca va uitati pe <br/>
<URL url="http://www.sahjuventus.go.ro">www.sahjuventus.go.ro</URL> cind sa deschis despre noi jos in pagina aveti si harta iar daca nu va descurcati va dau si telefonul meu 0745123598.<br/>
radusofran</r>
 
fiecare poate sa vina cu ce doreste
avem spatiu suficient voi incerca sa aduc sina cit mai multa
sa avem pentru una analog si ptr digital aduc sina si pe 12 si pe 9 pentru cei interesati
 
ps.am sa cumparat de la raly 2 seturi de sina tip A si astfel vom avea tot timpul sina pentru analaog si digital pentru 16 mm si clipsurile pentru analog si digital aferente el vor fii in permanenta pentru intilnirile noastre la club
radu sofran
 
pai, atunci nu-mi ramane decat sa astept cu nerabdare ziua de 3 martie. pesemne ca voi avea multe de vazut si aflat.
 
ANUNT

<r>ANUNT PENTRU SAMBATA 03.03.2007<br/>
Ramine stabilt pentru sambata 03.03.2007 incepind cu ora 16,00 sa ne vedem la club la mine.<br/>
Eu voi avea la dispozitia voastra urmatoarele:<br/>
-sina pe 16 mm un circuit analog<br/>
=sina pe 16 mm un circuit digital<br/>
-sina 12 mm pe o diorama colorado<br/>
sina pe 9 mm un circuit<br/>
cine doreste ceva in plus va rog sa va aduceti pentru fiecare dimensiune.<br/>
cei care nu cunosc adrsa clubului este bulkev ferdinand 128 se intra prin strada Avrig este sediul Clubului Sportiv scolar nr.2 telefonul meu este 0745123598 ca sa va orinetati gasiti pe siteul <URL url="http://www.sahjuventus.go.ro">www.sahjuventus.go.ro</URL> la rubrica despre noi o harta pentru orientare.<br/>
Va astept Radu Sofran</r>
 
eu as vrea sa vin, deci cu acest gand ma pregatesc pentru aceasta sambata, dar as vrea sa stiu daca se mai organizeaza intalnirea de sambata dimineata la Palatul copiilor.
 
lupul_alb a spus:
eu as vrea sa vin, deci cu acest gand ma pregatesc pentru aceasta sambata, dar as vrea sa stiu daca se mai organizeaza intalnirea de sambata dimineata la Palatul copiilor.

Intalnirea de la Palatul Copiilor a fost mutata in data de vineri , dupa ora 7 , asa am inteles de la un coleg de-al lui Mihai .
 
si cand se poate afla o data si o ora sigura? vreau sa vin si as vrea sa stiu ceva sigur. conectorxp, este vorba de vineri acum? la ora 19? sau ramane sambata dupa cum spune LDH la o ora care se va afla?
 
eu sunt de acord. ne vedem sambata dupa masa la clubul domnului Sofran.

dar imi pare rau sa nu ne intalnim si dimineata la palat, mai ales ca vreau sa achizitionez ceva de acolo.
 
Cel mai bine sa sunam pe mihai si sa aflam exact ce , asta o sa fac maine , numerele de legatura le gasiti in rubrica contact de pe situl lor .
 
Re: ANUNT

<r><QUOTE author="radu sofran"><s>
radu sofran a spus:
</s>ANUNT PENTRU SAMBATA 03.03.2007<br/>
Ramine stabilt pentru sambata 03.03.2007 incepind cu ora 16,00 sa ne vedem la club la mine.<br/>
Eu voi avea la dispozitia voastra urmatoarele:<br/>
-sina pe 16 mm un circuit analog<br/>
=sina pe 16 mm un circuit digital<br/>
-sina 12 mm pe o diorama colorado<br/>
sina pe 9 mm un circuit<br/>
cine doreste ceva in plus va rog sa va aduceti pentru fiecare dimensiune.<br/>
cei care nu cunosc adrsa clubului este bulkev ferdinand 128 se intra prin strada Avrig este sediul Clubului Sportiv scolar nr.2 telefonul meu este 0745123598 ca sa va orinetati gasiti pe siteul <URL url="http://www.sahjuventus.go.ro">www.sahjuventus.go.ro</URL> la rubrica despre noi o harta pentru orientare.<br/>
Va astept Radu Sofran<e>
</e></QUOTE>

Am inteles! Sa traiti! <E>:p</E> <br/>
Abia astept. <E>:p</E></r>
 
ANUNT IMPORTANT

<r><COLOR color="red"><s></s>FOARTE IMPORTANT<br/>
AM VORBIT CU MIHAI AZI LA TELEFOM SI SAMABATA LA ORA 10 ARE LOC SI INTILNIREA DE LA PALATUL COPIILOR .<br/>
ASADAR SAMBATA AU LOC DOUA INTILNIRI UNA LA ORA 10 LA PALATUL COPIILOR SI ALTA LA ORA 16 LA CLUB LA MINE.<br/>
O ZI BUNA TUTROR<br/>
RADU SOFRAN<e>
</e></COLOR></r>