Diorama Mea (iksXL)

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Cateva noi achizitii :

IMG_0072.jpg


IMG_0087.jpg


IMG_0075.jpg


IMG_0076.jpg


IMG_0079.jpg


IMG_0080.jpg


IMG_0082.jpg


IMG_0083.jpg


IMG_0085.jpg
 
!!!

<r>calin CBR @<br/>
EXACT!!! <E>:cry:</E> ATV-ul meu... tocmai descarca la "depou" <E>8)</E> <br/>
rally <E>:roll:</E> <E>:roll:</E> <E>:roll:</E> <E>:roll:</E> <E>:roll:</E> <E>:?:</E> <E>:!:</E> <E>:!:</E> <E>:!:</E> <E>:!:</E> <E>:arrow:</E> <E>:wink:</E></r>
 
!!!

<r>N-ai inteles, Shell-ul descarca<COLOR color="darkred"><s></s> pentru <e></e></COLOR>ATV-UL meu, io si SILVIU 2000 si-o tzara avem un simt al proprietatii ff dezvoltat.<br/>
<E>:lol:</E> <E>:lol:</E> <E>:lol:</E>
<QUOTE><s>
</s>Acum ca tot ai ramas fara ATV, nu te intereseaza o Honda CBR?<e>
</e></QUOTE>
Nu mai vazut inca... la gabaritul meu mai bine mi-ai da o barca si fac eu pe VELA... <E>:cry:</E></r>
 
No problemo, Rally....si eu am 96 kg. Facem o trupa de hoinari cu rucsacele burdusite cu trenuri, sine, pomisori...si bantuim prin targuri :lol: :lol: :lol:
 
frumoase vagoanele. la vara le pui in circulatie pe ruta Bucuresti - Constanta - mangalia, cu tarif redus pt studenti???

sa le stapanesti sanatos si sa ni le prezinti pe diorama viitoare. si trebuie sa achizitionezi si o locomotiva specifica :D
 
*Lupul_alb
Fara rute Bucuresti_Mangalia!
Studentii daca tot au tarif redus sa nu mai mearga la mare !! :twisted: Nu trebuie sa scot banii pe garnitura? Fara reduceri !!

Lasand gluma:
Locomotiva specifica este chiar o problema. Greu de gasit....
Macar de improvizat ceva..........
 
am vazut la rally una , dar nu are culorile specifice. sau daca te uiti pe trenulete.ro, s-ar putea sa gasesti si acolo ceva, dar tot fara culorile specifice celei romanesti. iei de la rally, si o vopsesti dupa cerinte.
 
Sa le stapinesti sanatos pe cusete dar cred ca iti mai trebuie cea rosie sa faci garnitura complecta de cusete
La mai multe si succese :D