Pcg si diorama lui

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Rezultatele muncii de astazi :

Farmacie Faller. Cod 130417

IMG_3152.jpg
 
de care leacuri vinzi ? cred ca nu duci lipsa de medicamente la cate etaje are :D

pe cine doare capul de atata trenulit, sa apeleze cu incredere la farmacia lui pcq.

apropo, dai medicamente compensate??????
 
@LDH

Adevarul este ca fac stocuri , deoarece nu am ajuns la nici o intelegere cu ministerul. Nu plateste cat vreau , nu vand ! :lol:
 
nu arata rau, numai ca in poza a doua umbra stalpului de la firele electrice, se odihneste pe cer. .......

:twisted:
 
M-am gandit sa va prezint si cateva modele de traseu. Realizate cu Raily for Windows 4.0 si setul de linii Piko-A.

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg
 
Daca ai spatiu , de ce nu incerci cum au facut la Cluj :?: , ma refer la o diorama pe langa perete , eventual mai mare intr-un loc .
 
Am inceput sa aducem emigranti in micutul sat de munte.

Arbeiter a la Romania. Munca nu presteaza, dar vrea bani mai multi ca are 12 copii acasa. :)
IMG_3156.jpg


Impegatul de miscare ameninta cu paleta calatorii !
IMG_3157.jpg
 
Pentru toti pasionatii de trenulete. Utilizand programul Super Internet TV, veti avea ocazia sa descoperiti ca in Germania , exista un program numit Bahn TV care transmite live in Internet. Aici tot ce vreti legat de trenulete.

Spor la vizionare !