Pasiunea mea :Trenuletele electrice -Caile Ferate LA S&D

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pai ai lucrat degeaba la case, gara, pasarela si depozit?

Ai fi putut sa le pui pe langa linii sa avem o imagine mai clara a ce a iesit
Asa nu putem compara decat cu vaza si tartacutele (la ce scara sunt?)

Aaaa

Si mi-am adus aminte: ai si o remiza


Pana la urma cum vor fi liniile din gara?
Paralele cu marginea plansetei sau oblic fata de margine?
 
LDH a spus:
Pai ai lucrat degeaba la case, gara, pasarela si depozit?

Ai fi putut sa le pui pe langa linii sa avem o imagine mai clara a ce a iesit
Asa nu putem compara decat cu vaza si tartacutele (la ce scara sunt?)

Aaaa

Si mi-am adus aminte: ai si o remiza


Pana la urma cum vor fi liniile din gara?
Paralele cu marginea plansetei sau oblic fata de margine?
Urmeaza poze :D
Nu stiu,dar daca vrei intreb :twisted:
 
Hai ca ne-am intercalat posturile

Imi place ce a iesit dar poate sunt subiectiv si astept sa zica si ceilalti ceva
Eu personal, la prima vedere, nu vad nimic de modificat ci doar de adaugat

Ai grija la remiza circulara cat de mare o iei ca un BR01 sau 03 este destul de lung
Aceiasi grija si la placa turnanta sa nu patesti ca mine de nu pot intoarce decat BR218 care oricum are doua capete

Asteptam sa treci de la cota +/- 0,00 m la + 1,20 m

Bafta!
 
Cu riscul ca supar pe cei ce nu sunt adeptii mesajelor "lipsite de sens" cum ar fi: "ce frumoasa e", "sa o stapanesti sanatos"; totusi nu ma pot abtine sa spun ce gandesc.Imi place traseul la care ai ajuns cu ajutorul celorlalti membrii, abea astept sa vad o diorama ( e foarte inconvenabil sa tot strangi sinele de cate ori termini ), minunate si cladirile ( asta m-a convins si mai mult sa achizitionez si eu in viitor cateva de la rally ), dar o singura obiectie, desigur, lipsita de sens: de ce nu-l vad si pe monstrulache in cadrul planului tau????
 
lupul_alb a spus:
Cu riscul ca supar pe cei ce nu sunt adeptii mesajelor "lipsite de sens" cum ar fi: "ce frumoasa e", "sa o stapanesti sanatos"; totusi nu ma pot abtine sa spun ce gandesc.Imi place traseul la care ai ajuns cu ajutorul celorlalti membrii, abea astept sa vad o diorama ( e foarte inconvenabil sa tot strangi sinele de cate ori termini ), minunate si cladirile ( asta m-a convins si mai mult sa achizitionez si eu in viitor cateva de la rally ), dar o singura obiectie, desigur, lipsita de sens: de ce nu-l vad si pe monstrulache in cadrul planului tau????
Daca vi la urmatoarea reuniune de la Palatul Copiilor ai sa-l vezi pa Monstrulache
Iti dai seama ca este o gara europeana si nu prea se loveste o locomotiva americana prin acest peisaj
 
of course ca vreau sa vin. am sa fac tot posibilul sa ajung, sa va cunosc si sa-l vad si pe monstrulache :D
 
am o intrebare.

figurinele cu care ai populat peronul, le-ai lipit de peron sau stau in picioare fara sa fi nevoit sa le lipesti?