pisicile fac parte din modelismul feroviar?

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
mai, dar v-ati luat la intrecere cu pisicile?

am si eu un hamster, dar mi-e teama sa pun poze cu el intre atatea pisici.

nu de alta, dar or s-o ia la goana dupa hamstarel si or sa va calce vagoanele in labute si atunci se va vedea cat de mult va apreciaza "pasiunea" motanii si pisicutele voastre. :D

:twisted:
 
Doi perusi de culoare albastra au loc pe aici ?? :lol: , maine pun o poza cu ei , ca idee , ei stau langa trenulete , in locul unde le tin , cand sunt stranse , ei find paznici de depou ... fara voie .
 
Sigur ca da, chiar ar fi indicat...La cate pisici vezi ca avem, crezi ca hamsterul lui LA ar fi suficient?? :twisted: :twisted: Noooooo, nici pe o masea nu le-ar ajunge :twisted:
Si daca LDH are inginer sef, eu de ce nu as avea o inginera supervisor (cred ca am scris corect) care sa ma supravegheze la reglarea unui macaz?!



 
Calin_CBR a spus:
Si fara haz, va rog, de sculele mele "profi" :oops:

Eu tot cu un start-set CSX Special Train am inceput si pot sa spun ca e destul de interesant , mai ales la nivel de incepator ... tot aia ma numesc , pana nu termin diorama :D .

Patentul , cutter-ul , sarma si altele fac parte din "repertoriul" fiecaruia , la mine de exemplu imi lipseste 1m de sarma subtire , ca sa pot monta decodorul de macaz la sine ... si in felul acesta am improvizat :twisted: .
 
@ Rally

Da, acar-matza-homo-sapiens-fosilis e bine zis, dar vreau sa-i iau si o trecere la nivel cu bariera, sa aiba "post fix" :lol:
 
La ce scra e pisica as dori si eu una ! :wink: :wink: Sa-l anuntam pe rally sa le puna pe site :wink:
 
E scara 1:1, dar vorbim cu Rally sa comande pui, ca aia merg pe post de lei la formatul G :lol: :lol: :lol:
 
Dar de caini nu zice nimeni nimic?
Astia fac parte din modelismul feroviar?
GIF011.gif
 
Pai robertanasa ar trebui sa puna niste foto cu soricarul lui, surprins in timp ce ii rontaia locomotiva :lol: :lol: