Bine ati venit !

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
eh! planurile de viitor sunt multe.

nu ma mai gandesc la o diorama, deja ma gandesc sa transform o camera intreaga intr-o uriasa diorama, dar asta peste ani.
 
!!1

<r><QUOTE><s>
</s>sa transform o camera intreaga intr-o uriasa diorama<e>
</e></QUOTE>
L.A., asculta sfatul unui batran... <E>8)</E> ia-o pas cu pas 2x1.2 pt inceput e ok,<br/>
si inca una... nu te grabi !!! Altfel ce te incanta acuma, in 2-3 luni te nemultumeste... exemplul Coobrei, in 6 luni a trecut prin toate formatele, a inceput cu un startset Boston si s-a oprit la FLEISHMANN... <E>:roll:</E> <br/>

<QUOTE><s>
</s>si medicamente pe reteta dai rally?? <e>
</e></QUOTE>
Io mi-s si "doctor" si "ponticar" n-am nevoie de reteta , daca te referi la compensate ... depinde cum stai cu asigurarile sociale... <E>:lol:</E> <E>:lol:</E> <E>:lol:</E> <br/>
rally</r>
 
aaa! bineinteles ca nu ma grabesc sa fac asta acum cu camera.

acum in plan este diorama de 2m pe 1,38.

pana la camera aceea mai e mult drum.

nu ma grabesc deloc. incet si bine. acum ma gandesc la traseu,apoi... mai vedem noi.
 
Voi aveti ganduri mici !!! :wink: Eu mi-as propune un orasel intreg dak am sa ma mut la casa :wink: :D 8) 8) si dak am sa am destui bani, fireste. :roll:
 
salutare si bine v-am gasit! ma numesc ionut si sunt din pucioasa. faceti treaba buna pe aici din cate observ eu.
 
Salut Ionut ! :wink: Sper sa faci si tu treaba buna sau chair mult mai buna ! :wink:
 
BIne ai venit John! Aici e un teritoriu contaminat de virusul machetismului feroviar. Astfel, daca doresti sa fi virusat, paseste inainte si vei fi de-al nostru.

:)
 
dap, e foarte virusat si nu cautam leac de vindecare. nu ne trebuie nici antivirusi, nici vaccine, nici mangaieri, ci ... doar trenuri, garnituri intregi de trenuri. :twisted:
 
2zatop a spus:
salutare si bine v-am gasit
ziceti ca e virusat teritoriul?

E virusat cu virusul machetismului, sa nu crezi ca e virusat cu virusi pentru PC. Stai linistit, nu ti se arde hardul, ci inima... de pasiune.
 
Bun venit .Daca esti din Bucuresti baga o fuga la sanctuarul trenuletelor si nu o sa-ti para rau ,ai sa vezi.
Cu ocazia asta ai sa-l cunosti si pe Rally atotbinefacatorul nostru in ale trenuletelor :D
 
bun venit fratilor de suferinta! vad ca suntem tot mai multi! asta ar trebui sa fie de bine. mai multi pasionati, mai multe pareri, mai multe idei................deci, PROGRES!
succes in ale machetismului!!!
 
TT

<r>Salut tuturor<br/>
<br/>
Dupa cum vad toata lumea discuta de HO si digital<br/>
Eu sunt foarte la inceput si colac peste pupaza am inceput cu TT si pe deasupra cu analog.<br/>
Ma poate ajuta cineva si pe mine sa ma misc (cu sfaturi normal).<br/>
Pasiunea mea vreau s-o impartasesc si fiului meu de 8 ani. Poate cine stie se prinde; nu doar pt. joaca ci pt. construit.<br/>
<br/>
Va multumesc anticipat <E>:D</E></r>