Pasiunea mea :Trenuletele electrice -Caile Ferate LA S&D

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Am revenit la vechea metoda de a posta poze chiar daca dureaza mai mult :twisted:
Pentru primele doua poze dati clik pe link
 
Mult mai practica metoda doi de a posta pozele ! :wink: Asteptam si diorama :wink:
 
Silviu....
O intrebare: de ce nu postezi toate pozele odata si le postezi pe rand?
Pe o pagina incap doar 15 reply-uri, si daca postezi 15 poze s-a dus pagina. Asa e mai greu de citit topicul tau.
In ritmul asta o sa ajungi la 1000 pag.

Oricum felicitari pt ce ai facut pana acum.
bravo_23.gif


Cam pe cand ai planificat sa treci la relief?
 
iksxl a spus:
Silviu....
O intrebare: de ce nu postezi toate pozele odata si le postezi pe rand?
Pe o pagina incap doar 15 reply-uri, si daca postezi 15 poze s-a dus pagina. Asa e mai greu de citit topicul tau.
In ritmul asta o sa ajungi la 1000 pag.

Oricum felicitari pt ce ai facut pana acum.
bravo_23.gif


Cam pe cand ai planificat sa treci la relief?
Multumesc ,iar cu postatul pozelor pun una cite una pentru ca se pun foarte greu cu saitul care gazduieste pozele ,se reseteaza mereu.
Am incercat sa pun cu fotobuket dar nu ma prea descurc desi se pun mai repede .
La relief ceva mai incolo ,acum ma intereseaza Gara cu Triajul si Turnanta :D
 
Re: !!!

<r><QUOTE author="rally"><s>
rally a spus:
</s>Si pasarela unde vine ?<br/>
Felicitari !!! Dupa bomba neutronica, vad ca s-a populat gara <E>:lol:</E> <E>:lol:</E><e>
</e></QUOTE>

Pasarela va veni intre peroane daca nu voi mai pune inca un rind de peroane <E>:D</E> <br/>
Multumesc. <E>:D</E> <br/>
Dar mai am nevoie de ceva populatie ,personal de gara ,un peron ,un depozit de bagaje si de marfa (apropo le ai peronul si depozitul de bagaje ,populatie?),ceva case ,un magazin .<br/>
<E>:D</E> <E>:D</E> <E>:D</E> <E>:D</E> <E>:D</E> <E>:D</E> <E>:D</E> <E>:D</E></r>