Diorama Mea (iksXL)

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stiai iar daca nu completez:

vezi ca sunt pistoale si pistoale, adica functioneaza cu batoane de plastic de diferite diametre deci

ce scie pe pistol: diametru admis aia trebuie sa cumperi

cele mai folosite sunt cele cu diametrul de 12 mm, restul ori sunt prea mari ori prea mici

alegerea este la tine

Bafta!
 
O mica achizitie de saptamana asta:

Este vorba de o locomotiva BR55 digitala, cu decodor de sunet si generator de fum.
O sa postez si un filmuletz zilele acestea cu ea in actiune.

IMG_0023.jpg



IMG_0019.jpg



IMG_0020.jpg



IMG_0021.jpg



IMG_0022.jpg
 
Pt Calin_CBR:

Am facut un filmuletz informativ format DVD cu locomotiva BR 55 fara circuite complexe, peisaje etc.
Ruleaza pe un simplu cerc.
Altele, mai in detaliu, o sa fac ceva mai tarziu dar din cauza lipsei de timp este bun si acesta.
Ocupa cam 136 MB si dureaza aproape 3 minute.
Merge cu orice player pt DVD si inclusiv cu VLC Media Player. Daca nu ma insel il deschide si BS Player dar nu sunt sigur.

http://www.sendspace.com/file/nblcat
 
Sa o iau pe rand:

1. asa cum am mai spus, locomotiva si vagoanele sunt superbe!!...exact ce imi doresc si eu. Sa le stapanesti sanatos!
2. acum descarc filmuletul si DA, mi-ar placea daca ai timp, sa faci unul mai lung si mai in detaliu.
3. .....imi place si Nokia 8800 :p . Si stii care e culmea? Cunostinta mea din Bz are tot 8800 :lol: :lol:

Multumesc pentru filmulet si foto!