Intalnire la Bucuresti - 26 ianuarie 2007

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Ei da asa a fost...doar ne-am intalnit

Adevarul este ca atunci cand am ajuns acolo: Iuliana, Coobra, Silviu si cu YO l-am cam luat prin surprindere pe Mihai care, uitase sau nu, nu se astepta sa venim si mai ales sa venim atat de multi

Rog pe toti participantii, care "umbla" pe forum sa spuna cateva impresii

Asa cum am banuit asta a fost o intalnire "test" in primul rand sa spargem gheata sa ne cunostem si sa vorbim cate ceva despre trenulete ca...doar de aia ne-am adunat

Era frumos daca se faceau si ceva teste dar nu a fost sa fie

Floris si Conectorxp si-au adus material rulant deci si-au facut temele, au fost foarte bine pregatiti

Pregatiti erau si Coobra cu Silviu carea aveau vagoane la ei, aveam si linii - Coobra a adus un pachet intreg

Ramane cu testele pe data viitoare

In acelasi local este si Cercul micilor feroviari

Nu stiu daca a facut cineva poze la desenele lor
Foarte interesante, unele din ele adevarate scheme de principu pentru o diorama
Nu glumesc cand spun asta Chiar pot fi puse in practica

Daca a facut cineva poze il rog sa le puna pe forum

Va asigur ca merita si sunt o sursa de inspiratie

Pe data viitoare

p.s. Astept si celelalte impresii ale participantilor

p.s.s. Multumim Mihai pentru invitatie si organizae si felicitari pentru transmisiunea live pe forum - asa da intalnire - multumim tuturor celor care au venit
 
mi-ar fi placut sa vin si eu, dar m-a retinut un examen.

insa daca se mai organizeaza, vor fi primiti si cei care nu au participat la prima intalnire?
 
Sa fi sigur ca se mai organizeaza .Cam peste trei saptamini intr-o simbata .Despre intilnire ce sa va spun ,a fost ceva ce trebuia facut o data si o data ca doar trebuia sa ne cunoastem si noi sa schimbam impresii si sa incercam sa facem ceva sa spargem gheata cei din Bucuresti .Multumiri lui Mihai pentru gazduire .
Eu unul personal mai aveam la mine in afara de vagoane si un BR 218 ,dar promit ca data viitoare voi aduce ceva interesant ca material rulant (loco + vagoane).
Pina la proxima intilnire vom tine legatura si poate mai vin si ceilalti care din varii motive nu au putut veni
Organizare oferita de catre Mihai a fost super asa ca data viitoare ii asteptam si pe ceilalti si vom pune si trenulete :D
 
lupul_alb a spus:
mi-ar fi placut sa vin si eu, dar m-a retinut un examen.

insa daca se mai organizeaza, vor fi primiti si cei care nu au participat la prima intalnire?

Sigur ca da Lupule alb ,pot veni si ceilalti care nu au putut veni
 
pai vreau sa vin si eu sa va cunosc si sa ne bucuram impreuna de pasiunea asta.

poate punem de un club cum au facut cei de la Cluj ...... visez cam mult, nu? :roll:
 
Imi cer mii de scuze Domnu` LDH dar nu pot pune pozele pt k trebe sa instalez un program (pt telefon),si dupaia trebuie sa dau restart la calculator actiune care am facut-o acum un an,tin un server foarte important de MuOnline si de CS 8)
 
a da si inca ceva,cred ca domnu` rally s-a suparat pe mine cand a auzit ca am cumparat sine de la mihai :oops: si vreau sa-mi cer scuze
 
Mihai spune:
Sub rezerva unei confirmari in prima saptamana din februarie, propun ca urmatoarea intalnire sa aiba loc sambata, 10 februarie, la ora 10:00 la Palatul Copiilor, ocazie cu care va voi prezenta noutatile de la NĂźrnberg 2007.
Intalnirea, indiferent de data, va fi transmisa live, cu sunet de data asta
 
!!!

<r>floris
<QUOTE><s>
</s>a da si inca ceva,cred ca domnu` rally s-a suparat pe mine cand a auzit ca am cumparat sine de la mihai si vreau sa-mi cer scuze<e>
</e></QUOTE>
Stai linistit Floris , n-am de ce sa ma supar , e o piata libera , fiecare cumpara de unde vrea ...si daca ar fi sa ma supar pe toti cei care iau din alta parte, as ramane singur, cu "depoul" plin ... <E>:lol:</E> <E>:lol:</E> <E>:lol:</E><br/>
Sa ma anuntati si pe mine cand sunt transmisiunile astea live, nu poate fi decat ff interesant !!!<br/>
rally</r>
 
mms://www.trenulete.ro/camrwf/
acesta este linkul. deocamdata nu se emite nimic......o s aanuntam din timp cand o sa fim la teve :lol:
 
SALUT

<t>POATE VENI ORICE PASIONAT DE TRENULETE CA DE EXEMPLU EU <br/>
INTREB PENTRU CA EU SUNT ABIA LA INCEPUT SI NU MA POT LAUDA MARI REALIZARI IN DOMENIU <br/>
ABIA INVAT</t>
 
multumim, LDH.
vom veni cu siguranta. pot sa-mi aduc si eu "amanta"? ( BR 185 )


are ceva daca mai aduc un prieten, chiar daca el inca nu-i virusat de aceasta pasiune???