Pasiunea mea :Trenuletele electrice -Caile Ferate LA S&D

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
super. imi place. abea astept sa o am.

de ce nu ai facut si un film cu ea si cu vagoane atasate si dintr-o pozitie mai joasa, nu de sus?

sa o stapanesti sanatos.

asta ma convinge ca trebuie sa iau si cateva sine R3 pentru partea dreapta a dioramei, in partea stanga las asa, ca oricum intra in tunel si nu se vede. :D
 
lupul_alb a spus:
super. imi place. abea astept sa o am.

de ce nu ai facut si un film cu ea si cu vagoane atasate si dintr-o pozitie mai joasa, nu de sus?

sa o stapanesti sanatos.

asta ma convinge ca trebuie sa iau si cateva sine R3 pentru partea dreapta a dioramei, in partea stanga las asa, ca oricum intra in tunel si nu se vede. :D
Am facut de sus filmul pentru a se vedea diferentele la curbe ,iesire boghielor in interiorul curbei si a caroseriei in exterior
Pai cam greu cu despachetatul vagoanelor :roll:
Poate cu alta ocazie ,dar trage sigur foarte multe vagoane :D
 
Si acum ceva poze cu o incercare de a face un circuit de gara cu un mini triaj ,dar aceasta nu va fi nici pe departe circuitul final al acestei garii ,inca lucrez la aceasta :D
 
Peronul in lucru ,au venit si alte utilaje pentru a grabi constructia care stagneaza dintr-un simplu motiv :LIPSA LIPICIULUI REVEL :(
 
Si iata ca a sosit si camionul cu mult asteptatul lipici REVEL :D :D :D :D :D :D
Pe aceasta cale ii multumim furnizorului care ne-a ajutat sa depasim aceasta criza LDH